website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, Майкл said:

 

Ti to ozbiljno? :lol: 

Pa jeste, za razliku od ranijih godina ovaj put su bas lep uvod napravili. Meni sinoc nestalo struje zbog nevremena svega petnaestak minuta nakon pocetka otvaranja. Kad se nisam slogirao 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, NikolaB said:

Pa jeste, za razliku od ranijih godina ovaj put su bas lep uvod napravili. Meni sinoc nestalo struje zbog nevremena svega petnaestak minuta nakon pocetka otvaranja. Kad se nisam slogirao 

 

Ništa posebno, iskreno, delovalo je kao da su emisiju spremali 15 min :d 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će Andrea konačno uzeti medalju sa velikog takmičenja, koja joj već dugo izmiče :fingers:

 

Ivana ima više šansi u trostavu. Mikec može isto do medalje, verujem. Videćemo. 

 

#pozitivnaenergija

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Spominjete emisiju na RTS

 

Olivera kao pala sa marsa, prilozi su bili ok, lik predviđa 17 medalja a Vanja kaže nenen osvojićemo 18. Bože budala, mada možda je računao vaterpoliste kao 13 medalja, koja promaja mozgova je u toj Vladi Srbije, ne bi me čudilo

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nenad said:

Spominjete emisiju na RTS

 

Olivera kao pala sa marsa, prilozi su bili ok, lik predviđa 17 medalja a Vanja kaže nenen osvojićemo 18. Bože budala, mada možda je računao vaterpoliste kao 13 medalja, koja promaja mozgova je u toj Vladi Srbije, ne bi me čudilo

 

Onaj izlapeli dekica nabrojao džudo i plivanje kao šanse za medalju :d Dobro nije rekao da Stević osvaja :rofl: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...