website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

У полуфиналу је ваљда Русија или Холандија, Белгија је прошла директно.

 

Кецмановић испао од Умбера. А и да је прошао испао би у наредном колу од Циципаса тако да је свеједно

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NikolaB said:

У полуфиналу је ваљда Русија или Холандија, Белгија је прошла директно.

 

Кецмановић испао од Умбера. А и да је прошао испао би у наредном колу од Циципаса тако да је свеједно

Ipak Rusija i Holandija, ne znam kako je Belgija druga

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, nenad said:

 

Brate, Srbija je zemlja gde na spavanju nema više od 5 miliona ljudi i gde prosečan stanovnik mota kablove za platu od 40 000 dinara i ti kažeš džaba 10 medalja. Budi realan malo pa vidi šta je normalno očekivati da ovakva jedna država uradi na OI. 

Cijenim tvoje stavove pa mi ne ulazi u glavu da ne shvatas poentu moje price.

Radije bih 3 zlata nego 10 bronzi. Sa 3 zlata bili bismo pri vrhu plasmana a sa 10 bronzi pri dnu. 

O ekonomskim posljedicama dobrog plasmana na OI sam ovdje pricao jos 2012. 

Nisam nerealan vec Srbiji zelim dobro, i u sportu ali i u standardu zivota. A to je vec dugo uslovljeno jedno sa drugim.

I na kraju - prica "Srbija je mala zemlja, siromasna" je toliko deplasirana da nemam neku zelju da to elaboriram. Ovdje sam toliko godina pricao o tome.

Ko god zeli da nadje krivca u drugome uspjece. Opravdanja - mi smo mali i sl su za povrsne pratioce sporta. A ti to svakako nisi pa me i cude takvi rezoni.

Da rezimiram - zelim Srbiji sto vise medalja i uspjeha na svim poljima. Toliko

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ChandlerMne said:

Cijenim tvoje stavove pa mi ne ulazi u glavu da ne shvatas poentu moje price.

Radije bih 3 zlata nego 10 bronzi. Sa 3 zlata bili bismo pri vrhu plasmana a sa 10 bronzi pri dnu. 

O ekonomskim posljedicama dobrog plasmana na OI sam ovdje pricao jos 2012. 

Nisam nerealan vec Srbiji zelim dobro, i u sportu ali i u standardu zivota. A to je vec dugo uslovljeno jedno sa drugim.

I na kraju - prica "Srbija je mala zemlja, siromasna" je toliko deplasirana da nemam neku zelju da to elaboriram. Ovdje sam toliko godina pricao o tome.

Ko god zeli da nadje krivca u drugome uspjece. Opravdanja - mi smo mali i sl su za povrsne pratioce sporta. A ti to svakako nisi pa me i cude takvi rezoni.

Da rezimiram - zelim Srbiji sto vise medalja i uspjeha na svim poljima. Toliko

Koja god boja, medalja je medalja;) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...