website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Z. Grujic opet popravila PB na 800. Sad je 2:07.18. Sto je za njen uzrast fantasticno.

 

edit: Ja sam gledao pogresan rezultat. Njen licni je iz ove godine 2:06.30. :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, dareza said:

Z. Grujic opet popravila PB na 800. Sad je 2:07.18. Sto je za njen uzrast fantasticno.

 

edit: Ja sam gledao pogresan rezultat. Njen licni je iz ove godine 2:06.30. :d

Ja sam jos odavno rekao da i ona i Jelena imaju fantasticne rezultate na 800m za njihove godine, ako bude ostala bar jedna u ovoj disc verujem da ce za koju godinu pasti drzavni koji drzi Amela:yes Strahinja fantastican rezultat:yikes: Steta sto nije uspeo da ostvari normu za EP

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DaniSRB said:

Katarina Simonovic ispunila je normu na 200m slobodno :clap:

:clap::clap::clap: Juce je popravila licni na 400m, potajno sam se nadao da moze malo da spusti vreme i na 200m:thumbup: 

Sto se tice kajaka navijao sam da Moldovanke ne osvoje medalju hahah, Milica i Dalma moraju u k2 a Milica je danas pokazala da je odlicna i u k1 500:pope:

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

:clap::clap::clap: Juce je popravila licni na 400m, potajno sam se nadao da moze malo da spusti vreme i na 200m:thumbup: 

Sto se tice kajaka navijao sam da Moldovanke ne osvoje medalju hahah, Milica i Dalma moraju u k2 a Milica je danas pokazala da je odlicna i u k1 500:pope:

dobro je da cemo imati 2 plivacice :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...