website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Майкл said:

 

Informer je objavio, verovatno su ga pitali ili tako nešto. Većina toga nije tačno. :d 

Hahah Vucicevicu verujes:lol: :rofl:Hahah ne znam ko je pisao ovo ali Todosijevic nema nikave sanse jedino ako je danas skocio 2. 27 minimum ali ne verujem, mozda je on pisao po wikipedii:roflmao:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

I ja sam video da cemo imati 6 tenisera. Bar na b92 tako pise. A sad se uopste ne bih zacudio da i Ana preskoci OI. Ovo je uzas nad uzasima.

 

Naravno da neće :d A i šta ti je ovde čudno? Ana pored PF WB i titule u Birmingemu nikada ništa na travi nije uradila. :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Naravno da neće :d A i šta ti je ovde čudno? Ana pored PF WB i titule u Birmingemu nikada ništa na travi nije uradila. :lol: 

Pa znam,ali covece ova je jedva kvalifikacije prosla. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Evo denamantovala me je Ana. A i ovo za zglob sam i aj primetio, da joj smeta kad jace udari.

 

“Već dve nedelje se mučim sa desnim ručnim zglobom, bilo mi je teško da ubrzam lopticu forhendima. Pokušala sam sve što je bilo do mene da budem spremna, igrala sam sa bandažom, ali mislim da sam zbog toga napravila mnogo grešaka, nisam mogla lepo da kontrolišem forhend protiv njenih brzih udaraca. Ona je igrala dobro i servirala je odlično, naročito u prvom setu“, kaže Ivanovićeva i dodaje:

“Razmišljala sam i da se povučem, tokom turnira na Maljorki zglob se zaista upalio, mirovala sam dva-tri dana i poboljšalo se, ali čim krenem da igram, ponovo se upali. Na travi je još teže jer lopta nema odskok“.

Ana kaže da će sada uzeti nešto duži odmor i da neće igrati do Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru, koje počinju šestog avgusta.

“Velika mi je čast da predstavljam svoju zemlju, već sam dva puta bila na OI i radujem se što ću biti i u Riju“.

Link to comment
Share on other sites

На основу ранг листе од 6. јуна Филип Крајиновић се налази на 56. месту играча који су се по листи пласирали. Тако да није немогуће да он и буде у Рију, једино ако се неко од ових који су одбили да играју предомисли. Надал није испунио услов о Дејвис купу, па ће добити позивницу, што не утиче на стање на листи. Занимљиво да је Дамир Џумхур добио позивницу, а ионако је по ренкингу обезбедио пласман. 

 

А Ана и Алекс имају комбиновани ренкинг који је довољан за женски дубл. 

 

Све у свему та бројка од  8 тенисера је и те како реална (осим ако неко не одустане). Значи Новак, Виктор, Душан, Филип и Ненад код мушкараца, и Ана, Јелена и Алекс код жена

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, dareza said:

Evo denamantovala me je Ana. A i ovo za zglob sam i aj primetio, da joj smeta kad jace udari.

 

“Već dve nedelje se mučim sa desnim ručnim zglobom, bilo mi je teško da ubrzam lopticu forhendima. Pokušala sam sve što je bilo do mene da budem spremna, igrala sam sa bandažom, ali mislim da sam zbog toga napravila mnogo grešaka, nisam mogla lepo da kontrolišem forhend protiv njenih brzih udaraca. Ona je igrala dobro i servirala je odlično, naročito u prvom setu“, kaže Ivanovićeva i dodaje:

“Razmišljala sam i da se povučem, tokom turnira na Maljorki zglob se zaista upalio, mirovala sam dva-tri dana i poboljšalo se, ali čim krenem da igram, ponovo se upali. Na travi je još teže jer lopta nema odskok“.

Ana kaže da će sada uzeti nešto duži odmor i da neće igrati do Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru, koje počinju šestog avgusta.

“Velika mi je čast da predstavljam svoju zemlju, već sam dva puta bila na OI i radujem se što ću biti i u Riju“.

 

Bandažu ima od meča sa Parmentje na Maljorci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...