website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, dareza said:

Oni do sada nikad nisu razocarali svojim odlukama, ne bi valjalo da se to desi sad bas pred OI. Ali da nesto nije ok, nije. Prvo organizovali sastanak i odlucili da idu na SK u k4, a onda dodje novi tekst i vidis da na SK idu kao dva dvojca. Evo sad ne znam sta da mislim.

Nesuglasice su bile i pred Evr, OI igre i to izmedju sestara Moldovan, resice se ovo, verujem da je trenutno..;) 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NikolaB said:

Значи за сада нас је 77 сигурних учесника.

Ту додамо 12 кошаркаша, барем још једну посаду у веслању (2 до 4 веслача), верујем да можемо и у кајаку до још једне или две квоте (нека буде 2), маунтин бајк (1), џудо (сигурно 1, максимум 3), тенис (сигурно 5, Ђоковић, Троицки, Јанковић, Ивановић и Зимоњић, евентуално још Лајовић и Крунић), још минимум 3  квоте у атлетици (Дудаш, Бекрић, Марковић) и барем још две у пливању. То би све било укупно између 105 и 112 учесника, што је супер бројка. Ваљда нисам никога пропустио

Zaboravio si Ristica koji je takodje siguran po meni i ako iznenadi neko (Vedran, Salaski, Dusica, mozda Luka u strelicarstvu...), za veslanje imam neki osecaj da cemo imati jos dva camca, ne znam da li ce Iva probati u zenskom jednosedu??;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Zaboravio si Ristica koji je takodje siguran po meni i ako iznenadi neko (Vedran, Salaski, Dusica, mozda Luka u strelicarstvu...), za veslanje imam neki osecaj da cemo imati jos dva camca, ne znam da li ce Iva probati u zenskom jednosedu??;)

Ženske skifove nisu pominjali al vjerovatno da hoće.

Link to comment
Share on other sites

Danas iz zurnala:

 

Каракашевић је обезбедио је и одлазак на Игре упркос огромним закулисним радњама које су пратиле овогодишње квалификације.

 Сви знају колико ми је било важно да одем на Игре, али чак и тај највећи сан није успео да засени оно што ми је увек било светиња, а то је игра за државни дрес. Отпутовао сам на Светски шампионат, у потпуно нерегуларним условима, због којих су многи играчи одустали, играо сам у Малезији. На сред пољане у шатору на 40 степени играо сам Светско првенство за Србију. То ме је коштало бодова, оних бодова који су отишли на конто играча који су остали код куће и уживали, а онда ме прескочили на листи. У другој категорији ништа нисам могао да зарадим, само да изгубим што се и десило. Али, сам играо. Пре Светског био сам зацементиран на листи оних који путују у Рио, после Малезије сам на ивици. То нико не спомиње – закључио је Каракашевић.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DaniSRB said:

Danas iz zurnala:

 

Каракашевић је обезбедио је и одлазак на Игре упркос огромним закулисним радњама које су пратиле овогодишње квалификације.

 Сви знају колико ми је било важно да одем на Игре, али чак и тај највећи сан није успео да засени оно што ми је увек било светиња, а то је игра за државни дрес. Отпутовао сам на Светски шампионат, у потпуно нерегуларним условима, због којих су многи играчи одустали, играо сам у Малезији. На сред пољане у шатору на 40 степени играо сам Светско првенство за Србију. То ме је коштало бодова, оних бодова који су отишли на конто играча који су остали код куће и уживали, а онда ме прескочили на листи. У другој категорији ништа нисам могао да зарадим, само да изгубим што се и десило. Али, сам играо. Пре Светског био сам зацементиран на листи оних који путују у Рио, после Малезије сам на ивици. То нико не спомиње – закључио је Каракашевић.

:clap:

Link to comment
Share on other sites

Malo se iskenjao Karakašević u ovom intervjuu povodom lige i to. Naravno da će drugi timovi da čine sve da kad već on nastupa u Španiji da ne može i ovde da nastupa. A i taj deo da mu je neko zviždao i pljuvao u Zrenjaninu, to mi je naučna fantastika, koji su to fantomski navijači Stonoteskog Kluba Banat koji će da ga pljuju i vređaju to mi samo nije jasno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...