website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

19 hours ago, nenad said:

Skroz sam zaboravio na utakmicu sa Nemcima u košarci. Nisam gledao ali čujem da je Simanić bio ponovo loš. Igra prilično loš turnir i generalno nema neku super sezonu. Mada sa tipom kao što je Gurović na klupi glupo je nešto i očekivati.

 

Što se plivanja tiče, ovaj svim kup u Ajndhovenu počinje u sredu a zanimljivo je da će satnica biti kao na Igrama. Znači kvalifikacije od 12, finala od 21..

Koga ti spomeneš, taj ubrzo poludi.. :d

Srbija - Australija 69:61.

Boriša Simanić 19 poena i 15 skokova 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dejo said:

Koga ti spomeneš, taj ubrzo poludi.. :d

Srbija - Australija 69:61.

Boriša Simanić 19 poena i 15 skokova 

 

Nije Australija, Argentina. Ista Argentina koja je jedva dobila Japan juče i deklasirana od Nemaca. Tih 19p i 15sk je nešto što Simanić moraarrow-10x10.png da pruža u mečevima sa ovakvim protivnicima, on bi bukvalno morao da dominira u tim mečevima. Ok, danas je bio dobar, mada se meni ne sviđa način na koji on igra, previše se uzda u šut za 3 u ovom uzrastu.

 

Tj. izgubili su od Japana.

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

Kakvi pehovi za juniorsku odbojkasku reprezentaciju. Lazovic koje je najbolji igrac u19 u Evropi je izgleda povredjena,a onda je potom zbog povrede otkazala druga najbolja u timu. I danas smo izgubili od Belorusije u kvalifkacijama :facepalm:Sad postoji velika mogucnost da prekinemo niz medalja na EP U19 (2010,2012 i 2014). Trebace nam mnogo srece da bi na kraju zavrsili drugi,pa da odemo u drugi krug kvalifikacija.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, nenad said:

Dejo živ li si? :lol::p

 

Naravno da sam živ, što ne bi bio. 

Najlošije odigran meč ove sezone, taman da se pokaže da se TOP 8 mora igrati u Pioniru. Vidjeti večeras kako će Turci odigrati, mada sumnjam da će Fener pobjediti Efea, tako da po treći put u manje od godinu dana meč odluke igramo u Zagrebu protiv Cedevite (finale ABA - uzeli trofej, sada polufinale ABA - ušli u finale i ostaje zadnje kolo TOP 16 - nadam se ulazak u TOP 8)..

 

I znaš kako kaže Ljuba Tadić

"Nema velike ljubavi, bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E to vam je CRVENA ZVEZDA".

Sinoć mi je bilo draže nego ikad izaći dalje u grad u ZVEZDINOM dresu i sa drugom kroz centar pjevati ZVEZDINE pjesme.. Ovo nije ni prvi, ni zadnji poraz, sledeći petak slavimo 100%... 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dejo said:

 

Naravno da sam živ, što ne bi bio. 

Najlošije odigran meč ove sezone, taman da se pokaže da se TOP 8 mora igrati u Pioniru. Vidjeti večeras kako će Turci odigrati, mada sumnjam da će Fener pobjediti Efea, tako da po treći put u manje od godinu dana meč odluke igramo u Zagrebu protiv Cedevite (finale ABA - uzeli trofej, sada polufinale ABA - ušli u finale i ostaje zadnje kolo TOP 16 - nadam se ulazak u TOP 8)..

 

I znaš kako kaže Ljuba Tadić

"Nema velike ljubavi, bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E to vam je CRVENA ZVEZDA".

Sinoć mi je bilo draže nego ikad izaći dalje u grad u ZVEZDINOM dresu i sa drugom kroz centar pjevati ZVEZDINE pjesme.. Ovo nije ni prvi, ni zadnji poraz, sledeći petak slavimo 100%... 

Izgleda da Fener dobija, ne verujem da mogu da ispuste 16 razlike u zadnjoj cetvrtini, mada turci su to...:d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...