website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Dejo said:

Šta reći na ovakav žrijeb? Nole će proći i Ana ima kakve, takve šanse, Jelena i Viktor teško..

Pa ko je i ocekivao da neko od nasih moze da uradi nesto u singlu sem Noleta normalno, za Jelenu mi je drago sto ce da ispadne odmah taman da se ne zamara previse za dubl i mix ako dobijemo:d Jedva cekam duel Noleta i Del Potra, ja sam mislio da ce ovo biti PF:(

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dejo said:

Kakve su po vama šanse za Noleta i Zimonjića protiv Hrvata. Da je Dodig vamo, znao bi da je izgubljeno, ali ovako možda i imamo šanse..

Bas ne razumem zasto Dodig nije nije sa Cilicem u dublu, mislim da bi imali sanse za PF ovako mislim da su na istom nivou kao i nas dubl

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Bas ne razumem zasto Dodig nije nije sa Cilicem u dublu, mislim da bi imali sanse za PF ovako mislim da su na istom nivou kao i nas dubl

mislim da je Draganja i boljoj formi od Zimonjica, a Cilic je uvezbaniji u dublu od Djokovica

 

videcemo.....ali ko god da pobedi u sledecem kolu ima male sanse :d

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DaniSRB said:

mislim da je Draganja i boljoj formi od Zimonjica, a Cilic je uvezbaniji u dublu od Djokovica

 

videcemo.....ali ko god da pobedi u sledecem kolu ima male sanse :d

Hteo sam da kazem da bi Hrvati imali kvalitetan dubl koji bi mogao do PF a ovako moraju da se muce cak i sa nasim dublom:d Sta kazete za zreb Jelene i Aleks

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hteo sam da kazem da bi Hrvati imali kvalitetan dubl koji bi mogao do PF a ovako moraju da se muce cak i sa nasim dublom:d Sta kazete za zreb Jelene i Aleks

one i nisu tako lose prosle

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...