website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ti ga pretera heheh, nisu bas toliko ocajni:d Samo da Arena bude puna pravih navijaca i sve ce doci na svoje:p

i onda se obrukaju u Riju. Ne svidja mi se ovo nikako.

Link to comment
Share on other sites

Potcenjujete koliko nama znači Bjelica. Mi dole da nije došao Jokić bi bili na nivou amaterskih ekipa, Raduljica je užasan. I sa ovim timom mora da dobijemo Čehe i Letonce. Pisao sam često da su Letonci opasni, ali čini se da su obruči u Areni tradicionalno tvrdi tako da nam to odgovara. Česi nisu u formi i to sam pisao, daleko od toga da smo mi u nekoj formi, sezona je bila duga, ali na suvi kvalitet ovo treba da dobijemo. I bilo bi dobro da se Teo pojavi ove nedelje pošto za sada nije na turniru.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nenad said:

Potcenjujete koliko nama znači Bjelica. Mi dole da nije došao Jokić bi bili na nivou amaterskih ekipa, Raduljica je užasan. I sa ovim timom mora da dobijemo Čehe i Letonce. Pisao sam često da su Letonci opasni, ali čini se da su obruči u Areni tradicionalno tvrdi tako da nam to odgovara. Česi nisu u formi i to sam pisao, daleko od toga da smo mi u nekoj formi, sezona je bila duga, ali na suvi kvalitet ovo treba da dobijemo. I bilo bi dobro da se Teo pojavi ove nedelje pošto za sada nije na turniru.

jeste Raduljica katastrofa, a Teodosic jos gori

 

ne samo da ce nam Bjelica trebati nego ce morati i Marjanovica zvati.....Stimac je ok decko, ali za reprezentaciju jos treba

 

a na cetvorci smo uzas

 

Simonovic je takodje beskoristan

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

jeste Raduljica katastrofa, a Teodosic jos gori

 

ne samo da ce nam Bjelica trebati nego ce morati i Marjanovica zvati.....Stimac je ok decko, ali za reprezentaciju jos treba

 

a na cetvorci smo uzas

 

Simonovic je takodje beskoristan

 

Štimca da vodimo kao lajf kouča i motivatora u Rio. :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

jeste Raduljica katastrofa, a Teodosic jos gori

 

ne samo da ce nam Bjelica trebati nego ce morati i Marjanovica zvati.....Stimac je ok decko, ali za reprezentaciju jos treba

 

a na cetvorci smo uzas

 

Simonovic je takodje beskoristan

 

 

Što se Štimca tiče, on je tu za atmosferu i da pogura na terenu kad treba. Čist primjer ove sezone u Zvezdi, kada Cirbesu nije išlo, Štimac je bio odličan. Što se Simonovića tiče, zna Sale što njega zove. On je igrač od zadatka, koji uvijek obavi ono što mu je zadato, iako mi to možda ne vidimo, ali Simon je važna karika u ovom timu..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...