website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Bas me zanima kako ce ovo izgledati protiv Grka. Steta bi bilo da sada ostanemo bez kvote, kad smo vec tako blizu. 

Bilo kako bilo, momcima svaka cast, bore se muski. Izbaciti Italiju je ravno cudu, racunajuci period nakon Tokia, situaciju sa Mandicem i td.

Link to comment
Share on other sites

Прва медаља на ЕЈОФ-у - Марко Јоргић (Џудо, -55кг) бронза

 

 Јустин Цветков у финалу на 100м слободно (50.42с), рекао бих и један од фаворита за медаљу. Видећемо. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Barna je isplivao normu za OI 48.20 i u PF je, Anja je takpdje u PF na 200 delfim:yes

Anja je isplivala lični rekord, ako ništa. Kad bi isplivala još bolje u polufinalu opet ne bi videla finale ali bi bar bio neki pomak. Barna jeste isplivao normu ali za finale će mu trebati rezultat blizu ličnog rekorda, a ni to nije garancija. Plivao je 23 stota slabije od toga. Nadam se da može u polufinalu da bude oko 48. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nenad said:

Anja je isplivala lični rekord, ako ništa. Kad bi isplivala još bolje u polufinalu opet ne bi videla finale ali bi bar bio neki pomak. Barna jeste isplivao normu ali za finale će mu trebati rezultat blizu ličnog rekorda, a ni to nije garancija. Plivao je 23 stota slabije od toga. Nadam se da može u polufinalu da bude oko 48. 

Nista od finala ali opet norma je tu

Link to comment
Share on other sites

Za mene je bitna norma. Sve ostalo je bonus.

Volio bih da je dosao do finala ali ovo je max. Makar za sada. Imam osjecaj da moze jos bolje i da nije rekao svoju posljednju rijec. A u kakvom je stanju nase plivanje, ovo je sjajno dostignuce.

Vidim da je Anji do norme potrebno preko 2 s bolje vrijeme. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...