website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Mislim da je ovo najgori olimpijski ciklus, ne samo za nas nego i za sve, Vasici pozitivni, verovatno ce ici na OI ali mislim da nista od medalje u veslanju za koju sam se potajno nadao:bye: Milos je inace vakcinisan:whistle:

Danas je pocelo JEP u plivanju, Nina i Tanja su u finalu 100 slobodno, ostali daleko od PF i finala! Inace vidim da je nas savez ispustio verovatno jos jednog plivaca koji je mogao da nastupa za nas a ne za Bosnu, Jovan Lekic koji je osvojio srebro na 400 slobodno:(

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislim da je ovo najgori olimpijski ciklus, ne samo za nas nego i za sve, Vasici pozitivni, verovatno ce ici na OI ali mislim da nista od medalje u veslanju za koju sam se potajno nadao:bye: Milos je inace vakcinisan:whistle:

Danas je pocelo JEP u plivanju, Nina i Tanja su u finalu 100 slobodno, ostali daleko od PF i finala! Inace vidim da je nas savez ispustio verovatno jos jednog plivaca koji je mogao da nastupa za nas a ne za Bosnu, Jovan Lekic koji je osvojio srebro na 400 slobodno:(

a on je sad tamo u izolaciji?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Udovicic je sada izjavio da ih valjda vracaju zbog trenaznog procesa jer su tamo i Mackovic i Arsic takodje! 

Маљковић је рекао да је Соња добро, а да Милош има високу температуру и да не зна шта да каже

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Майкл said:

Маљковић је рекао да је Соња добро, а да Милош има високу температуру и да не зна шта да каже

https://www.novosti.rs/sport/olimpijske-igre/1014178/pozitivna-sonja-milos-karantinu-ministarstvo-omladine-sporta-predlozilo-resenje

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ma to je Maljkoviceva izjavio, vise verujem ovoj izjavi Udovicica on je relevantniji!

Da l citas telegraf:facepalm:

ne citam nego sam kucala da vidim sta ima o Vasicu pa mi izbacilo :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...