website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, nenad said:

Kako bi rangirali po sportistima i takmičarima mogućnost za medalju u Tokiju? Ako uzmemo neki procenat šanse da osvajamo medalju tu. 

 

Tipa, za mene su Đoković i basket 3x3 najsigurnija dva dogadjaja. Šta posle toga? Rekao bih ženska odbojka ali manje sigurnija nego ova prva dva. Posle bih napravio solidan razmak do nekog sledećeg.. 

Nemas tu nista sigurno, Jovana Prekovic je nanizala 4 zlata ali i dalje ne mogu da garantujrm za nju jer je konkurencija paklena u njenoj kategoriji!! 

Milica Gardasevic je skocila 6.61 i osvojila drugo mesto, kako sam racunao sad ona je u kvoti, Anic ce biti prva ili druga rezerva za OI mada sve zavisi i od Rusa posto imaju pravo na 10 atleticara, Asmir vise nema sanse jer 32 je ispunilo normu u bacanju kugle, Bibic isto bez sanse jer je rezultat bio ocajan sada na Balkanijadi, Vucenovic i Dragana su mislim sigurne

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nemas tu nista sigurno, Jovana Prekovic je nanizala 4 zlata ali i dalje ne mogu da garantujrm za nju jer je konkurencija paklena u njenoj kategoriji!! 

Milica Gardasevic je skocila 6.61 i osvojila drugo mesto, kako sam racunao sad ona je u kvoti, Anic ce biti prva ili druga rezerva za OI mada sve zavisi i od Rusa posto imaju pravo na 10 atleticara, Asmir vise nema sanse jer 32 je ispunilo normu u bacanju kugle, Bibic isto bez sanse jer je rezultat bio ocajan sada na Balkanijadi, Vucenovic i Dragana su mislim sigurne

 

Koliko po tvojoj racunici imamo jos kvota? Milica, Dragana i Marija?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Koliko po tvojoj racunici imamo jos kvota? Milica, Dragana i Marija?

Milica nije jos sigurna ali po mojoj racunici je u kvoti! Anic ce biti prva ili druga razerva, ostali bez sanse, sad sve zavisi od Rusa jer imaju pravo na 10 kvota

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Milica nije jos sigurna ali po mojoj racunici je u kvoti! Anic ce biti prva ili druga razerva, ostali bez sanse, sad sve zavisi od Rusa jer imaju pravo na 10 kvota

Kako li je strucnjak od Veselina dosao do 8 kvota, i dalje ne kapiram. :)

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, ChandlerMne said:

Kako li je strucnjak od Veselina dosao do 8 kvota, i dalje ne kapiram. :)

Pa slusaj na tvu lepo zvuci da pohvale Vucica i da kazu da imaju 8 kvota, zamisli da ga hvale i da kazu da imaju 4 kvote!! Svakako to niko nece da zapamti sem nas:lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa slusaj na tvu lepo zvuci da pohvale Vucica i da kazu da imaju 8 kvota, zamisli da ga hvale i da kazu da imaju 4 kvote!! Svakako to niko nece da zapamti sem nas:lol:

 

Седео је у студију са Сркијем Ђоковићем, он да прича да Новак циља златни Гренд Слем, а Веса да гледа и каже имамо 4 такмичара на ОИ хахаххаа

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Майкл said:

 

Седео је у студију са Сркијем Ђоковићем, он да прича да Новак циља златни Гренд Слем, а Веса да гледа и каже имамо 4 такмичара на ОИ хахаххаа

Nisam gledao to ali kapiram da je bilo i hvaljenja Vucica :d Inace bokserski savez je pre neki dan bio pretrpan naslovima da je Vucic izvukao savez iz finansijske krize!! Hvala Vucicu:thankyou:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...