website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Bravo za devojke, uvek i u svim sportovima se vise bore za reprezentaciju neku muskarci!! Sonja Vasic po meni vredi vise nego Jokic:bowdown:

Inace, ne razumem kako uvek ovoliko povreda kada treba da se igra za reprezentaciju, malo cudno:popcorn:

 

 

To i nije toliko čudno. Ameri imaju izraz koji kaže availability is the best ablility. A kod nas ovde imaš igrače koji su veći deo svoje karijere povredjeni ili im nešto fali nego što su zdravi. Lučić i Nedović mi prvi padaju na pamet. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Ajde da shvatim Nedovica ali Jokic?

Zena mu se poradja, konji se nece sami jahati. Mislim stvarno...

Jokic mi je tu i ok, covek kaze nece da igra mi ga napljujemo i to je to ali svaki put ovoliko povreda odjednom, za mene malo cudno ali opet kazem zene su se uvek vise borile za reprezentaciju negu muskarci sto je steta

Link to comment
Share on other sites

Inace Sonja koliko se ja secam uvek je bila povredjena i uvek je igrala i davala max!! Kod nje nema ovo bol u ledjima, ukocila se, uganula prstic, vec su bile ozbiljnije povrede!! Steta sto nemamo nekog novinara da napravi takav text na primeru Sonje a ne da svaki put kada se ovo desi pisu koliko su puta Divac, Stojakovic, Bodiroga odbijali da igraju za reprezentaciju!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...