website statistics
Jump to content

Czech Republic National Thread


stepansevs
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, stepansevs said:

Nechápu proč ještě ten týden nepockali. Proč to schvalovat takhle nadvakrát?

Překvapilo mě že je tam dost ze žebříčku a třeba i Vrzalová a Gillarova které nepotvrdili svazový limit. Na druhou stranu žádný desetibojař, dle rankingu by ale chybět neměli, tak nevím...

Podle mě to udělají způsobem, kdy se svazový limit potvrzovat nebude. Alespoň podle mě udělají pro Vrzalovou a Gillarovou výjimku. Chtějí mít klasicky co nejpočetnější výpravu. Doležal taky nepotvrdil svazový limit. Podle mě je to celkem nesmysl ten svazový limit v olympijském roce, ale budiž. První žebříček bez alokací bude zveřejněn dnes, tak uvidíme. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Jan Linha said:

Podle mě to udělají způsobem, kdy se svazový limit potvrzovat nebude. Alespoň podle mě udělají pro Vrzalovou a Gillarovou výjimku. Chtějí mít klasicky co nejpočetnější výpravu. Doležal taky nepotvrdil svazový limit. Podle mě je to celkem nesmysl ten svazový limit v olympijském roce, ale budiž. První žebříček bez alokací bude zveřejněn dnes, tak uvidíme. 

No já jsem taky pro co nejpočetnější výpravu. Poslal bych je tam všechny :-D trochu jsem ještě čekal Jirku na 200 že se dostane. No uvidíme. Jo a nevíš jak vypadá badminton? Psali že nominace ještě není uzavřena že budou nějaké alokace v badmintonu. Tak jestli se nás to může týkat nebo to mysleli jen obecně

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, stepansevs said:

No já jsem taky pro co nejpočetnější výpravu. Poslal bych je tam všechny :-D trochu jsem ještě čekal Jirku na 200 že se dostane. No uvidíme. Jo a nevíš jak vypadá badminton? Psali že nominace ještě není uzavřena že budou nějaké alokace v badmintonu. Tak jestli se nás to může týkat nebo to mysleli jen obecně

Jirka nejspis pujde. Tento cas na MČR ho posune. Podle me jeste neaktualizovali zebricek 200m. Je na stejne pozici jako pred mcr ..... Badminton, je tusim nyni Tomalová prvni pod carou. Max. Druha. Uvidime co realokace. Bud nekdo, tak ona. Muzi i debly jsou daleko

Link to comment
Share on other sites

Tak už aktualizovali žebříček. Vypadá to celkem dobře. 2 desetibojaři, Doležala už kvůli zranění odstranili. Jirka tam je, Muller a Červenková, Maláčová taky, milarky taky.

Na druhou stranu pulkari a mílaři ne, Juška out! S Juskou jsem počítal - to je škoda. Ale je 33., třeba mu to ještě vyjde

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem si to procházel ještě jednou a vypadá to, že pokud někdo odřekne, tak by ještě mohli třeba Šafránková nebo Sasinek (první náhradníci). Pokud by se jich odhlásila víc tak třeba ještě Kudlička nebo Hrubá, ale to spíš ne.

Naopak Snejdr, Hodboď a Juška vypadají že už asi nemají šanci (dle žebricku by se dostali, ale spousta co je v žebříčku za nimi, splnili A limit)

 

Takže odhadem jsem to spočítal na 30 atletu (včetně Vrzalove a Gillarove) a bez Šafránkové a Sasinka zatim

 

Teď jsem to sečetl do celkové počtu a vychází mi momentální stav: 104 sportovců

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, stepansevs said:

Tak jsem si to procházel ještě jednou a vypadá to, že pokud někdo odřekne, tak by ještě mohli třeba Šafránková nebo Sasinek (první náhradníci). Pokud by se jich odhlásila víc tak třeba ještě Kudlička nebo Hrubá, ale to spíš ne.

Naopak Snejdr, Hodboď a Juška vypadají že už asi nemají šanci (dle žebricku by se dostali, ale spousta co je v žebříčku za nimi, splnili A limit)

 

Takže odhadem jsem to spočítal na 30 atletu (včetně Vrzalove a Gillarove) a bez Šafránkové a Sasinka zatim

 

Teď jsem to sečetl do celkové počtu a vychází mi momentální stav: 104 sportovců

Tak jsem koulal na tu zmatenou pulku..... Je 48 mist a oni tam soupli do zebricky lidi s universality places, kteri by meli byt kvalifikovani bez ohledu na zebricek .... Takze, kdyz jsem to pocital bez Universality places, Snejdr s Hodbodem by meli byt 46. a 47. ..... Jeste to zjistim, ale byla tu diskuze drive ze universality places by nemely mit s zebrickem nic spolecneho....

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem vytáhl info k atletice.....

 

Atletický žebříček na OH vydán!! Předběžně by se na OH dle žebříčku měli představit:
Lada Vondrová - 400 metrů
Kristiina Mäki - 1500 metrů
Diana Mezulianiková - 1500 metrů
Simona Vrzalová - 1500 metrů
Romana Maláčová - Tyč
Markéta Červenková - Koule
Barbora Špotáková - Oštěp
Irena Gillarová - Oštěp
Jan Jirka - 200 metrů
Pavel Maslák - 400 metrů
Vít Müller - 400 metrů překážek
Vítězslav Veselý - Oštěp
Adam Helcelet - Desetiboj
Jiří Sýkora - Desetiboj
Mužská štafeta 4x400 metrů
 
Z nominovaných podle žebříčku však Gillarová a Vrzalová nemají splněný svazový limit pro tento rok. Takže uvidíme, zda tyto 2 atletky budou nominovány také. 
 
Na svoji šanci nominace čekají:
Kateřina Šafránková - Kladivo (1. pod čarou)
Filip Sasínek - 1500 metrů (1. pod čarou)
Petr Svoboda - 110 metrů překážek (6. pod čarou)
Filip Šnejdr - 800 metrů (o své místo v žebříčku přišel kvůli udělení divoké karty rozvojové zemi, nyní 4. pod čarou)
Lukáš Hodboď - 800 metrů (o své místo v žebříčku přišel kvůli udělení divoké karty rozvojové zemi, nyní 3. pod čarou)
Amálie Švábíková - Tyč (5. pod čarou)
Anežka Drahotová (pokud se vyřeší kladně její dopingové podezření)
Jan Veleba - 100 metrů (3. pod čarou)
Jan Kudlička - Tyč (4. pod čarou)
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Jan Linha said:

Tak jsem koulal na tu zmatenou pulku..... Je 48 mist a oni tam soupli do zebricky lidi s universality places, kteri by meli byt kvalifikovani bez ohledu na zebricek .... Takze, kdyz jsem to pocital bez Universality places, Snejdr s Hodbodem by meli byt 46. a 47. ..... Jeste to zjistim, ale byla tu diskuze drive ze universality places by nemely mit s zebrickem nic spolecneho....

Tie miestenky na pozvánku sa nerátajú do rebríčkov len na 100m M & Ž. Pre všetky ostatné disciplíny, sa universality pozvánky rátajú ako kvóty v danej disciplíne, čiže de facto "kvázi" ako postupujúcich cez rebríček z najvyššich miest.

 

Nespravodlivé a blbé to rozhodne je, ale koniec koncov celý tento rankingový systém kvalifikácie je úplny blud, viacero atlétov aj horších sa dostane na OH na úkor povedzme aj lepších len z dôvodu že majú schopnejších agentov čo ich dokážu postaviť na štart niektorého vyššie hodoteného mítingu. Je úplne zcestne že borec skončí 8 niekde na diamantovej lige s otrasným výkonom a má viac bodov ako niekto kto zabehne o 3-4 sekundy lepší čas a zvíťazí no na nižšie hodnotenom mítingu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, hckošice said:

Tie miestenky na pozvánku sa nerátajú do rebríčkov len na 100m M & Ž. Pre všetky ostatné disciplíny, sa universality pozvánky rátajú ako kvóty v danej disciplíne, čiže de facto "kvázi" ako postupujúcich cez rebríček z najvyššich miest.

 

Nespravodlivé a blbé to rozhodne je, ale koniec koncov celý tento rankingový systém kvalifikácie je úplny blud, viacero atlétov aj horších sa dostane na OH na úkor povedzme aj lepších len z dôvodu že majú schopnejších agentov čo ich dokážu postaviť na štart niektorého vyššie hodoteného mítingu. Je úplne zcestne že borec skončí 8 niekde na diamantovej lige s otrasným výkonom a má viac bodov ako niekto kto zabehne o 3-4 sekundy lepší čas a zvíťazí no na nižšie hodnotenom mítingu.

jojo, už jsem to taky zjistil, to je dost unfair. Zvláště když vezmu v potaz, že wild card, nám takto vyšoupli dva závodníky na 800m Filipa Šnejdra a Lukáše Hodbodě. Jako, podle mého bude ČAS žádat o nějakou výjimku, aby mohl startovat alespoň jeden, protože byli v žebříčku, najednou WC a nejsou tam .....

 

Jak říkáš, systém žebříčku v tomto není moc férový. Neříkám, že obecně žebříček je špatná věc, to ne, ale musí se upravit hodnocení disciplín na různých mítincích, jinak to bude mít více špatných dopadů na atletiku v budoucnu. Obecně bych to nazval jako dobrý nápad, ale špatné provedení. Uvidíme, zda nastanou nějaké změny.....

Link to comment
Share on other sites

Week 5th July -  11th July 2021

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis WTA, Wimbledon :GBR 4th round Barbora Krejčíková [14] :CZE vs. Asleigh Barty [1] :AUS 5:7, 3:6
Karolína Muchová [19] :CZE vs. Paula Gibert Badosa [30] :ESP 7:6, 6:4
Karolína Plíšková [8] :CZE vs. Liudmila Samsonova [WC] :RUS 6:2, 6:3
QF Karolína Muchová [19] :CZE vs. Angelique Kerber [25] :GER 2:6, 3:6
Karolína Plíšková [8] :CZE vs. Viktorija Golubic :SUI 6:2, 6:2
SF Karolína Plíšková [8] :CZE vs. Aryna Sabalenka [2] :BLR 5:7, 6:4, 6:4
F Karolína Plíšková [8] :CZE vs. Asleigh Barty [1] :AUS 3:6, 7:6, 4::champion:
WTA250, Hamburg :GER  1st round Kristýna Plíšková :CZE vs. Maria Bara Irina :ROU 6:2, 7:6
2nd round Kristýna Plíšková :CZE vs. Tamara Zidansek [3] :SLO 3:6, 6:3, 3:6
ATPchall., Braunschweig :GER 1st round Vít Kopřiva :CZE vs. Daniel Michalski [Q] :POL 6:2, 6:2
Tomáš Macháč [6] :CZE vs. Kimmer Coppejans :BEL 6:2, 6:3
Zdeněk Kolář :CZE vs. Daniel Altmayer [8] :GER 2:6, 5:7
2nd place Vít Kopřiva :CZE vs. Benoit Paire [1] :FRA 6:1, 2:6, 6:2
Tomáš Macháč [6] :CZE vs. Zizou Bergs :BEL 6:7, 7:5, 4:6
QF Vít Kopřiva :CZE vs. Zizou Bergs :BEL 3:6, 6:0, 7:5
SF Vít Kopřiva :CZE vs. Henri Laaksonen [5] :SUI 4:6, 0:6
ATPchall., Salzburg :AUT 1st round Lukáš Rosol :CZE vs. Marc-Andrea Huesler :SUI 3:6, 4:6
Jiří Lehečka [Q] :CZE vs. Jakob Aichhorn [WC] :AUT 6:4, 6:3
2nd round Jiří Lehečka [Q] :CZE vs. Alexandre Muller :FRA 6:2, 6:4
QF Jiří Lehečka [Q] :CZE vs. Nicolas Jarry [Q] :CHI 6:7, 4:6
road cycling Tour de France Stage 10 Petr Vakoč +0:47 (86th place)
Stage 11 +24:38 (71st place)
Stage 12 +15:53 (127th place)
Stage 13 +6:15 (136th place)
Stage 14 +17:42 (122nd place)
Stage 15 +30:49 (134th place)
modern pentathlon ECH, Nizhny Novgorod :RUS Men relay Martin Bílko, Marek Grycz 1441 (5th place)
Women relay Anna Roubíčková, Barbora Rajnoch 1339 (5th place)
Men David Kindl 1427 (12th place)
Ondřej Polívka 1409 (18th place)
Marek Grycz 1402 (19th place)
Women Barbora Rajnoch 1293 (12th place)
Anna Roubíčková 1231 (19th place)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...