website statistics
Jump to content

Czech Republic National Thread


stepansevs
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Jan Linha said:

To ano, to nijak nevyvracím. Martina je obrovský klenot. Nicméně před pár lety to vypadalo, že Nowis Team se rozšířuje a bylo tam dost lidí, kteří vypadali, že by se brzy mohli probojovat do závodů světového poháru. Ale najednou nic ...... Ted pojede distanční závody 18-letý Lukáš Steklý. Tak uvidíme .......  

Neviem, nesledoval som to až tak, ale hádam možno problémy s trénovaním + minuloročné trable okolo korony mali na to dosah a viacero talentov nemalo možnosť sa pripravovať v idealnych podmienkach :dunno:

Link to comment
Share on other sites

Week 15th November -  21st November 2021

sport competition part of the competition match, name of sportsmen results
tennis WTA125, Montevideo :URU 1st round Anna Sisková :CZE vs. Diane Parry [5] :FRA 2:6, 2:6
ATPchall., Pau :FRA 1st round Zdeněk Kolář [8] :CZE vs. Harold Mayot [WC] :FRA 4:6, 4:6
Jiří Lehečka :CZE vs. Gilles Simon [3] :FRA 6:1, 6:7, 6:2
2nd round Jiří Lehečka :CZE vs. Calvin Hemery [Q] :FRA 7:6, 4:6, 7:5
QF Jiří Lehečka :CZE vs. Harold Mayot [WC] :FRA 6:4, 6:2
SF Jiří Lehečka :CZE vs. Holger Vitus Nodskov Rune [2] :DEN 3:6, 6:3, 6:4
F Jiří Lehečka :CZE vs. Radu Albot [7] :MDA 2:6, 6:7
,ATPchall., Helsinki :FIN 1st round Jonáš Forejtek [Q] :CZE vs. Egor Gerasimov [4] :BLR 4:6, 6:3, 6:4
2nd round Jonáš Forejtek [Q] :CZE vs. Joao Sousa :POR 7:5, 4:6, 4:6
ski jumping WC, Nizhny Tagil :RUS Men HS134, Q Viktor Polášek 80.3 (38th place, Q)
Men HS134 Viktor Polášek 79.5 (44th place)
Men HS134, Q Viktor Polášek 80.0 (34th place, Q)
Men HS134 Viktor Polášek 68.0 (48th place)
alpine skiing WC, Levi :FIN Women slalom Martina Dubovská 1:48,59 (13th place)
Gabriela Capová 54,90 (46th place)
Women slalom Martina Dubovská 1:46,62 (6th place)
Gabriela Capová 55,95 (51st place)
speed skating WC, Stavanger :NOR Women 5000m (B) Nikola Zdráhalová 7:12,898 (10th place)
Women 5000m Martina Sáblíková 7:00,794 (4th place)
Women 1000m (B) Nikola Zdráhalová 1:17,755 (23rd place)
Women 1500m Nikola Zdráhalová 1:59,094 (15th place)
trampoline WCH, Baku :AZE Men trampoline, Q Adam Suelt 68.685 (65th place)
luge WC, Yanqing :CHN Doubles Filip Vejdělek, Zdeněk Pěkný 2:00,962 (21st place)
bobsleigh WC, Innsbruck :AUT 4-men Dvořák, Záleský, Šindelář, Nosek 1:42,29 (12th place)
2-men Dominik Dvořák, Dominik Záleský 1:43,99 (14th place)
skeleton WC, Innsbruck :AUT Women Anna Fernstädtová 1:48,86 (14th place)
karate WCH, Dubai :UAE Women kata Veronika Mišková 9th place
Women kumite -61kg, 1st round Lucie Veithová :CZE vs. Ingrida Suchánková :SVK 1:7
Women kumite +68kg, 1st round Martina Šáchová :CZE vs. Niamh Junner :SCO 3:2
Women kumite +68kg, 2nd round Martina Šáchová :CZE vs. Michelle Wilson :AUS 3:0
Women kumite +68kg, 3rd round Martina Šáchová :CZE vs. Ingrid Creemers :NED 6:2
Women kumite +68kg, QF Martina Šáchová :CZE vs. Menna Shaaban Okila :EGY 0:5
Women kumite +68kg, RP3 Martina Šáchová :CZE vs. Vera Kovaleva :RUS 6:4
Women kumite +68kg, bronze medal match Martina Šáchová :CZE vs. Lucija Lesiak :CRO 2:3
Men kumite -75kg, 2nd round Matyáš Malý :CZE vs. Raffaele Di Giola :SUI 2:3
Men kumite +84kg Ondřej Bosák :CZE vs. Predrag Smolović :MNE 0:0
sailing WCH Nacra 17, 49er, 49er FX, :OMA 49er FX Živná/Živná 22nd place
Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2021 at 8:16 AM, Jan Linha said:

Připada to jenom me nebo jde cesky rychlobrusleni do kytek?? Drzi to Martina s Nikolou a s nemi je na SP v Polsku uz jen 18-lety Lukas Stekly ...... Kam se vsichni podeli? Naty Kerschbaumayr jezdi uz nejakou dobu za Rakousko a pak uz tam nikdo neni 😳😳

Mám ten stejný pocit. A Kerschbaumayr jsem si říkal kde je. Nenapadlo mě že už nejezdí za nás. Zajímavé. Nevíš proč? Zase nějaké neshody s Novákem? 

Nevíš jak to vypadá s mladou Sáblíkovou?

Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2021 at 8:16 AM, Jan Linha said:

Připada to jenom me nebo jde cesky rychlobrusleni do kytek?? Drzi to Martina s Nikolou a s nemi je na SP v Polsku uz jen 18-lety Lukas Stekly ...... Kam se vsichni podeli? Naty Kerschbaumayr jezdi uz nejakou dobu za Rakousko a pak uz tam nikdo neni 😳😳

Dneska jela massák Zuzana Kuršová, zaznamenávám tohle jméno poprvé, tak uvidíme, jak se bude rozvíjet.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, stepansevs said:

Mám ten stejný pocit. A Kerschbaumayr jsem si říkal kde je. Nenapadlo mě že už nejezdí za nás. Zajímavé. Nevíš proč? Zase nějaké neshody s Novákem? 

Nevíš jak to vypadá s mladou Sáblíkovou?

Jj neshody se svazem prevazne. Psal jsem si s Naty behem posledni univerziady. Hlavne v Rakousku se tim uzivi i jako neelitni zavodnice. V Cesku tezko....

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Hipooo said:

Dneska jela massák Zuzana Kuršová, zaznamenávám tohle jméno poprvé, tak uvidíme, jak se bude rozvíjet.

Jj Zuzka Kuršová a Lukáš Steklý maji potencial, ale jsou porad juniori. Je obema 18. Ale zjistil jsem, ze se chteji dostat na OH pres zavod s hromadnym startem. Kvalifikuje se 24 nejlepsich v SP. Skoda, ze Stekly dostal DSQ v tom zmatenym zavode. Byl by hodne blizko si myslim.... Uvidime jak pri dalsich zavodech..... Kuršová je nyni prave 24.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Jan Linha said:

Jj Zuzka Kuršová a Lukáš Steklý maji potencial, ale jsou porad juniori. Je obema 18. Ale zjistil jsem, ze se chteji dostat na OH pres zavod s hromadnym startem. Kvalifikuje se 24 nejlepsich v SP. Skoda, ze Stekly dostal DSQ v tom zmatenym zavode. Byl by hodne blizko si myslim.... Uvidime jak pri dalsich zavodech..... Kuršová je nyni prave 24.

Když dostal DSQ tak se mu nepocitaji body ani za poslední místo? A co se tam vlastně stalo. Viděl jsem hromadak asi podruhé a byl z toho snad větší zmatek než Madison. Jako nevím jestli je tohle budoucnost rychlobruslení...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, stepansevs said:

Když dostal DSQ tak se mu nepocitaji body ani za poslední místo? A co se tam vlastně stalo. Viděl jsem hromadak asi podruhé a byl z toho snad větší zmatek než Madison. Jako nevím jestli je tohle budoucnost rychlobruslení...

právě taky jsem myslel, ale dostal DSQ a 0 bodů...... nasralo mě to, protože i kdyby skončil 16. čili poslední, tak má velkou šanci se dostat na OH v hromadnáku, takto mají větši šanci borci ze semifinále .... ale zase body za semi a finále je velký rozdíl. Ještě máme nějaké hromadnáky, tak uvidíme ...... nicméně DSQ dostali 4 závodníci ..... podle mě tam byl bordel, že rozhodčí se ztratili v tom, kdo měl kolik kol do cíle a následně zmátli závodníky a ti pak doplatili na to ...... podle mě by ty body získat měli ..... je to hodně nefér. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, stepansevs said:

Když dostal DSQ tak se mu nepocitaji body ani za poslední místo? A co se tam vlastně stalo. Viděl jsem hromadak asi podruhé a byl z toho snad větší zmatek než Madison. Jako nevím jestli je tohle budoucnost rychlobruslení...

Jinak zmenšoval jsi mladou Sáblíkovou... o té nic nevím.... závodí? Kolik jí vůbec je?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...