website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

23 hours ago, dareza said:

Tesko da moze da skupi poene ona za Tokio. Sanse za to su bas male. Najvise se poena skuplja na Gp turnirima, a tu mozes da ides samo ako si u top 32. A nije lako doci do 32 kad kreces od nule. Neka se ona sprema za yog, to je sad verovatno prioritet. Tijana je sebi prakticno i osigurala Tokio. Dovoljno ce biti da osvoji jos neku medalju do 2020. A naravno da hoce. Milica ce verovatno biti opet u 6. Koliko sam skontao Gale je rekao da ce pokusati i Anu Bajic da kvalifikuju. Ja bih predlozio da Ana ode u +67, a Milica da spusti kilazu ako je to moguce. Posto mislim da bi se obe mnogo bolje snasle u novim kategorijama. Ana i ima medalje sa SP i EP u teskoj kategoroji, dok se nije najbolje snasla u -67.

 

 

Treba razmišljati u tom smjeru. Mada je on spomenuo i Gladovića, Radmilovićku. Sigurno da su 7-8 imena u konkurenciji a 4-5 će imati realnu šansu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

mislim da cemo imati jednog sjajnog igraca za badminton.....Sergej Lukic ima 13 godina, a osvaja medalje na tunirima za igrace do 17 godina (visoko je kotiran na European Circuit-u) za igrace do 17 godina

 

Petrović je ove nedelje ušao među 300 najboljih u seniorskom singlu, Luka Milić je među pedeset najboljih juniora. Budućnost u badmintonu ne deluje tako loše :d 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Майкл said:

 

Petrović je ove nedelje ušao među 300 najboljih u seniorskom singlu, Luka Milić je među pedeset najboljih juniora. Budućnost u badmintonu ne deluje tako loše :d 

Dragoslav je senior oko godinu dana

 

ne znam da li nam je ovo najbolji plasman do sada

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DaniSRB said:

Dragoslav je senior oko godinu dana

 

ne znam da li nam je ovo najbolji plasman do sada

 

Dobro, ali finansije su i dalje mali problem :d Ali on je ušao u seniore 2 godine ranije, tako da je ovo sjajno :) on je po godinama i dalje junior.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Майкл said:

 

Dobro, ali finansije su i dalje mali problem :d Ali on je ušao u seniore 2 godine ranije, tako da je ovo sjajno :) on je po godinama i dalje junior.

do 19 su juniori ja mislim

 

posle juniorskog EP on je krenuo na seniorske turnire

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

do 19 su juniori ja mislim

 

posle juniorskog EP on je krenuo na seniorske turnire

 

Dobra je to odluka, mislim, on je odavno bio iznad svoje generacije u Evropi, sada je sve bolji na seniorskom turu, bar ima po jednu pobedu na svakom turniru :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...