website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Nego, ostalo su još 42 dana do početka, otprilike znamo ko će nas predstavljati u Riju (još čekamo košarkaše). Kakva su vam sad nadanja za rezultate, da li se šta promjenilo u očekivanjima?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dejo said:

Nego, ostalo su još 42 dana do početka, otprilike znamo ko će nas predstavljati u Riju (još čekamo košarkaše). Kakva su vam sad nadanja za rezultate, da li se šta promjenilo u očekivanjima?

Moja ocekivanja su kao i ranije. Svaki rezultat sa vise od 6 medalja ce biti uspeh. Ispod toga tezak debakl sa ovakvim timom.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dejo said:

Nego, ostalo su još 42 dana do početka, otprilike znamo ko će nas predstavljati u Riju (još čekamo košarkaše). Kakva su vam sad nadanja za rezultate, da li se šta promjenilo u očekivanjima?

Ja ne znam sta da ocekujem, meni bi iskreno i 6 medalja sa ovim timom bilo malo!!

- Timski sportovi bar 2 medalje ( iskreno svi konkurisu za medalje)

-streljastvo takodje minimum 2 medalje (sve ispod toga mi je malo za ovaj tim)

-Kajak ocekivao sam 3 medalje ali trenutno ne znam, zadovoljio bih se i sa jednom!!

-Borilacki spirtovi isto 2 medalje, najblizi medalji su sigurno Tijana i Davor, mada i ostali su u konkurenciji za medalju sigurno

- Ivana i Novak, mozda veslanje neka bronza i takodje verujem da moze neko i da nas iznenadi, ja bih rekao minimum 8 medalja bi bilo uspeh za ovaj tim!!!:d  

Jel Tamas ( ili kako se vec zove:lol:) jos uvek ima neku sansu za pozivnicu?

 

 

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...