website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Koliko smo tanki na 4, neverovatno. Ne znam dal će Sale još nekog da zove, ali mi faktički u rosteru više nemamo klasičnu četvorku sem Birčevića.

 

Verujem da će Jokić morati da igra dosta na 4, on u ovom sastavu postaje ključni igrač reprezentacije, verovatno sa minutima i na 5 i na 4. Gledaćemo i Kalinića, Simonovića verovatno i Zagorca na 4.

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, nenad said:

Koliko smo tanki na 4, neverovatno. Ne znam dal će Sale još nekog da zove, ali mi faktički u rosteru više nemamo klasičnu četvorku sem Birčevića.

 

Verujem da će Jokić morati da igra dosta na 4, on u ovom sastavu postaje ključni igrač reprezentacije, verovatno sa minutima i na 5 i na 4. Gledaćemo i Kalinića, Simonovića verovatno i Zagorca na 4.

 

Imamo Gudurića na trojci, ako zatreba, nadam se da će ga Sale pozvati, jer će jedna trojka svakako morati na četvorku.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Майкл said:

 

Znaš onog lika koji gostuje na RTS-u kada Novak igra važan meč i reži dok govori RETERN? E to je taj. :lol: 

 

On je neka vrsta 'trenera' (mislim da trenira Marka Đokovića ili tako nešto nebitno), u dobrim je odnosima sa Đokovićima (well, naravno!) i jedno vreme je bio predsednik TSB-a i potpredsednik TSS-a.

bas je napredovao sa Markom Djokovicem :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Možda su jedni od mnogih sa kojima se Sale pokačio? :d 

samo njih dvojica su falili na prvom spisku......ali s obzirom sta nam je ostalo na kraju.....mogao bi da razmisli malo ako se stvarno pokacio sa njima (mada ne znam da li ih je do sada ikad i zvao?)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...