website statistics
Jump to content

Јесен и зима 2023/24. Road to Paris 2024


Майкл
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, nenad said:

Dve pobede u stonom tenisu na početsku svetskog ekipnog prvenstva. Muškarci protiv Portorika 3:1 uz 2 pobede Levajca i sad žene dobiše Kanadu 3:1 posle druge pobede Šurjan. 

Врло вероватно и једине победе

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je kod stonotenisera situacija jasna, tj da samo Levajac i miks imaju sanse za kvotu. Svaka pobjeda se racuna,tako da iako nije realno da bilo koju reprezentaciju pobijede, moguce je da otkinu jos poneki bod.

Djevojke su bas fino igrale, obzirom na plasman.

Link to comment
Share on other sites

Ипак без Тускајева на ЕП, што је негде и логично. Цаболов изгубио од Чамиза, шансе за репесаж нису велике, али постоје (Чамизо треба да изненади Кадимагомедова).

 

On 2/14/2024 at 8:12 PM, ChandlerMne said:

Tibilov pokazao odredjene slabosti, pogotovo protiv Cobanua koji mu nikako ne lezi. Vec je od njega gubio. U borbi za bronzu je djelovao pomalo odsutno, mada nije razocarao. Nije 5. mjesto lose ali je ipak mogao vise. 

Za Tibilova sam bio 100 % siguran da ce doci do kvote, ali me ovo izdanje malo pokolebalo. Uz povoljan zrijeb, mogao bi do kvote na prvom turniru ali ima dosta opasnih boraca u 60 kg, neizvjesno ce biti.

То је Тибилов, он се тако бори и то се неће мењати. Није ни против Чобануа то изгледало тако лоше као што говори резултат, успео да поентира оним његовим изношењем, али је поништено због нечег што се десило раније. Иначе, кад ухвати прави хват, сви изгледају немоћно док их диже. Меч за бронзу је изгубио, али је у односу на противника оставио бољи утисак (барем мени).

Мене ту још од СП-а брине што су све квоте отишле у Азију, па ће европске квалификације бити теже. С друге стране, светске ће бити нешто лакше, па је то још увек сасвим солидна шанса за квоту.

 

On 2/14/2024 at 8:12 PM, ChandlerMne said:

Kadzaja i dalje na istom nivou, ni pedalj pomaka. Ne uliva povjerenje da ce moci do kvote.

Слабо се напредује у његовим годинама. На СП је до повреде био одличан, победио је неке добре рваче. Надам се да може да се врати у ту форму, у супротном неће на ОИ.

 

1 hour ago, Майкл said:

Mилица у финалу, Марица у борби за бронзу :clap:

Милица сад већ може да престане да "брани" квоту од Андрее, јер је ова неће стићи. Једино да веже 2-3 злата или освоји СП, што се неће десити.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, pedja789 said:

То је Тибилов, он се тако бори и то се неће мењати. Није ни против Чобануа то изгледало тако лоше као што говори резултат, успео да поентира оним његовим изношењем, али је поништено због нечег што се десило раније. Иначе, кад ухвати прави хват, сви изгледају немоћно док их диже. Меч за бронзу је изгубио, али је у односу на противника оставио бољи утисак (барем мени).

Мене ту још од СП-а брине што су све квоте отишле у Азију, па ће европске квалификације бити теже. С друге стране, светске ће бити нешто лакше, па је то још увек сасвим солидна шанса за квоту.

Znaci da me utisak o stilu nije prevario.

Desavaju se u oba stila stalno iznenadjenja pa me i ovaj, u sustini slab, nastup cijelog tima ne zabrinjava previse. 

Bitan je nastup u kvalifikacijama, vjerujem da ce tamo biti svi bolji.

Camizo ipak nije mogao do finala. Nezgodan je on borac jos uvijek, sjecam ga se jos iz Londona tako da poraz Cabolova nije toliki sok, nijanse su u pitanju.

Ostao je jos Nurasulov,ako se ne varam.

Radi protiv Bjelorusa, mislim da nema sanse.

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, ChandlerMne said:

Ova juniorka protiv koje je Milica izgubila je sjajna mada sam ipak ocekivao da je Milica rijesi. 

Очекивао сам и ја да ће коначно до злата, јер ова, иако је добра, ипак је јуниорка (и то прва година), међутим, ту до изражаја долази нешто што нема везе ни са вештином, ни са физичком припремом. Милица има јако лош скор у финалима и то није случајно.

 

49 minutes ago, ChandlerMne said:

Marica realno nije mogla protiv Gruzijke. 

Зашто мислиш да није могла? Истина, баш јој и не лежи превише, али прилично изједначена борба је била, једном је била близу и да баци. Мислим да у Европи нема џудисткиње против које не може. У Европи има њих 7-8 у -57 приближног квалитета, Марица вероватно није међу 3 најбоље, али су ту мале разлике. Јапанке, Корејке, Канађанке... су већ друга прича, ту већ има добар број девојака против којих нема шта да тражи.

 

10 minutes ago, ChandlerMne said:

Ostao je jos Nurasulov,ako se ne varam.

Да. Мораће до полуфинала (Петриашвили) за медаљу, а дотле Белорус, па Рус. Мислим да је овај други раније радио 97.

 

Искрено надао сам се да ћемо узети овде 3-4 медаље. Али као што си написао, далеко важнији турнири ће бити квалификације. Овде нам ни жребови баш нису ишли на руку и ту ће нам у априлу требати више среће.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...