website statistics
Jump to content

Јесен и зима 2023/24. Road to Paris 2024


Майкл
 Share

Recommended Posts

Tim za tekvodno kvalifikacije - uz ranije pomenute Stefana i Elu, nastupa i Lev Korneev.

Na EP u dizanju tegova - Radmila Zagorac, Sonja Bjelic, Tamara Arunovic, Stevan Vladisavljev i Tamas Kajdoci.

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Ali potpuno inferioran protiv Aka. Odavno nije radio slabiji mec.

Његов меч сам преспавао. Баш неочекиван пораз, овог Норвежанина нисам запазио до сад. Петрушић пружио, за своје стандарде, пристојан отпор. Иначе, Арена ће преносити Комарова вечерас.

 

56 minutes ago, ChandlerMne said:

Izasao je spisak za EP u streljastvu, 10 m. Pocinje 29.02. Uglavnom ocekivana ekipa. Kuruiozitet je brojnost, u svim kategorijama ukupno 31 takmicar.

Dijele se po dvije kvote.

Ако сам добро разумео само троје по дисциплини (унапред одређених) може да конкурише за финале, односно медаље и квоте. 

Надамо ли се уопште неким квотама? Можда Ковачевић, он је узео скоро неку СК медаљу.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pedja789 said:

Његов меч сам преспавао. Баш неочекиван пораз, овог Норвежанина нисам запазио до сад. Петрушић пружио, за своје стандарде, пристојан отпор. Иначе, Арена ће преносити Комарова вечерас.

 

Ако сам добро разумео само троје по дисциплини (унапред одређених) може да конкурише за финале, односно медаље и квоте. 

Надамо ли се уопште неким квотама? Можда Ковачевић, он је узео скоро неку СК медаљу.

Kovacevic jedini ima sansu i mozda Teodora, ostali tesko. Mada kod streljastva se nikada ne zna, ko je ocekivao OI medalju od Sebica:d

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pedja789 said:

Ако сам добро разумео само троје по дисциплини (унапред одређених) може да конкурише за финале, односно медаље и квоте. 

Надамо ли се уопште неким квотама? Можда Ковачевић, он је узео скоро неку СК медаљу.

Tako je, jedino je Lazar konkurentan.

Uglavnom je konstantne forme, negdje u prvoj cetvrtini takmicara na svim takmicenjima. U kvalifikacijama je ipak bolji nego u finalima. Neku malu sansu dajem Sebicu, mada on vec dugo puca po sistemu toplo hladno. Sto se zena tice, sanse su vrlo male. Sanja, Andrea i Ivana su daleko od finala, Teodora jeste najbolja ali varira sa formom, ne vidim da moze do finala ovoga puta.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Krajem meseca je i kval turnir za boksere, da li se zna ko je prijavljen?

Koliko znam, ista ekipa kao ranijih godina, Babic, Mironcikov, ostali Rusi.

Preko 460 takmicara, zbog broja prijavljenih takmicenje je produzeno za dan.

Od djevojaka valjda ista ekipa kao na takmicenju od prosle nedjelje - Matovic, Radovanovic, Cirkovic, Brankovic.

Link to comment
Share on other sites

Комаров баш искусно одрадио турнир, нигде се није трошио више него што треба. Абасов му "поклонио" ово полуфинале, штета што ту нисмо видели неки реалан однос снага.

 

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Krajem meseca je i kval turnir za boksere, da li se zna ko je prijavljen?

Из неког разлога такве ствари се објављују доста касно, као да имамо неки претерани избор, па су тешке одлуке у питању.

 

36 minutes ago, ChandlerMne said:

Koliko znam, ista ekipa kao ranijih godina, Babic, Mironcikov, ostali Rusi.

Бабић ради профи меч за викенд у Бањалуци, тако да вероватно без њега. Можда пошаљу Велетића уместо њега или боља варијанта да не пошаљу никог. Остали вероватно Аметовић (51), Шендрик (63,5), Мирончиков или Агејев (80), мада не знам да ли Агејев боксује још увек, нисам дуго чуо за њега. A нисам дуго чуо ни за Галанова и Магомедова. Могуће да су се и борили негде, ја генерално слабо пратим бокс.

 

1 hour ago, ChandlerMne said:

Od djevojaka valjda ista ekipa kao na takmicenju od prosle nedjelje - Matovic, Radovanovic, Cirkovic, Brankovic.

Да ли си гледао то такмичење? Каква је била конкуренција? Чуо сам и прочитао доста хвалоспева о наступу Саре Ћирковић, који чак и да нису претерани, не знам колико су показатељ у контексту олимпијских квалификација.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...