website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Каква штета, ваљда ће испоштовати Орта за репесаж. Мада питање је да ли ће моћи Мате да изађе на струњачу сутра.

 

Помолимо се за здравље Зураба Датунашвилија, рече Алекса док је трајала претходна борба да ће можда и да се врати за квалификације.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pedja789 said:

Помолимо се за здравље Зураба Датунашвилија, рече Алекса док је трајала претходна борба да ће можда и да се врати за квалификације

To bi bilo nevjerovatno! Daće Bog! :fingers:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pedja789 said:

Каква штета, ваљда ће испоштовати Орта за репесаж. Мада питање је да ли ће моћи Мате да изађе на струњачу сутра.

 

Помолимо се за здравље Зураба Датунашвилија, рече Алекса док је трајала претходна борба да ће можда и да се врати за квалификације.

Nadam se da Orta moze do finala! Krivo mi je za Tibilova jer je sigurno mogao do kvote ali ima jos 2 prilike!! 

Iskreno bih voleo da Ali predje u kateg 77 jer je viktor i prosli ciklus ispustio kvotu, ostali imaju jos 2 prilike ako ne uspeju onda svakako manje nerviranja na OI:d 

Link to comment
Share on other sites

Sledeceg vikenda startuju odbojkasi na OQT.

Sada sam pogledao grupu. U teoriji, mozda mozemo i do direktne kvote. SAD veliki favoriti, mi, Slovenci i Turci za 2. poziciju. Gubili smo nazalost cesto od oba ova tima. Ali kakav nam je kvalitet igre poslednjih godina, ovo je dobra prilika.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Sledeceg vikenda startuju odbojkasi na OQT.

Sada sam pogledao grupu. U teoriji, mozda mozemo i do direktne kvote. SAD veliki favoriti, mi, Slovenci i Turci za 2. poziciju. Gubili smo nazalost cesto od oba ova tima. Ali kakav nam je kvalitet igre poslednjih godina, ovo je dobra prilika.

 Јапанци имају далеко веће шансе од Турака

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Майкл said:

 Јапанци имају далеко веће шансе од Турака

Zaboravio sam nastup iz LN ove godine. Dodajem i njih mada imam osjecaj da ce biti slabiji nego ranijih mjeseci. Za nas ce igrati i Uros Kovacevic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...