website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Ангелина 197! Остале су само она и Махучих.

7 minutes ago, ChandlerMne said:

Prosto nevjerovatno da RSS i dalje ne obavjestava javnost o Zurabiju. Mislim da bi bilo fer da kazu da se osvajac olimpijske medalje povukao. Koliko znam, osim UWW niko od nasih medija nije objavio informaciju o povlacenju. 

Можда се и они надају да ће да се предомисли. Шалу на страну, доста су уложили у промоцију овог СП, па им у овом тренутку не треба да се прича о томе.

Link to comment
Share on other sites

Just now, pedja789 said:

Ангелина 197! Остале су само она и Махучих.

Можда се и они надају да ће да се предомисли. Шалу на страну, доста су уложили у промоцију овог СП, па им у овом тренутку не треба да се прича о томе.

Jos jedna kvota!!!

Link to comment
Share on other sites

Ангелина је чудо! На крају друга, мислим да се квалификовала и за финале Дијамантске лиге. У трећем покушају на 197 је отишла баш високо, мислим да већ сад има 2 метра!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pedja789 said:

Ангелина је чудо! На крају друга, мислим да се квалификовала и за финале Дијамантске лиге. У трећем покушају на 197 је отишла баш високо, мислим да већ сад има 2 метра!

Такав сам и ја утисак стекао, физички је већ на тој висини, само да то у глави помири све.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Майкл said:

Такав сам и ја утисак стекао, физички је већ на тој висини, само да то у глави помири све.

Sada gledam snimak, ona ima ovu visinu, to se videlo i na SP samo da u glavi resi to! Pa sl god mozda i preko 2:whistle:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Inace u veslanju u B finalu su belorosi koji se takmice pod neutralnom zastavom, jel oni imaju pravo na kvotu?

I jel imaju rusi pravo na kvotu u rvanju?

Odluka ce biti naknadno donesena ali za sada imaju pravo i jedni i drugi. 

Ti pojedinci ce 99% ucestvovati na OI. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pedja789 said:

Радуљ узео бронзу, опет га је добио Талибов. Једна медаља, 2 седма места, осталих 10 у збиру имају 2 победе.

Mozda se pripremaju za SP, nekako mi je mali razmak izmecu EP i SP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...