website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

4 hours ago, pedja789 said:

Гледам носиоце за ГР, мада ни то нису коначне листе, ако све буде по "реду вожње", Мате иде у 1/4 финале на Гераија, а Виктор на Махмудова. Надам се да ће ипак доћи до померања у 67, Кинез који је 3. у ренкингу је на списку учесника, али га нема међу носиоцима. 

Код жена су неке неолимпијске категорије толико "празне" да чак имамо и носиоца! Маша Перовић 6. у 65.

Bice bas gusto. Liste sam pregledao letimicno, ali ima mnogo sjajnih boraca. 

Nasi nisu u losoj formi, ali bice tesko doci do 5. mjesta.

Link to comment
Share on other sites

У Хагу ни данас ништа боље, Станимировић седми, Грујичић и Бубало по једна победа.

 

1 hour ago, ChandlerMne said:

Nasi nisu u losoj formi, ali bice tesko doci do 5. mjesta.

Да, треба заборавити учинак са прошлог СП када се формирају очекивања за ово. Ово ће бити далеко теже такмичење. Не само због борбе за квоте, сад су ту и Руси којих није било прошле године.

Ја највеће наде полажем у Мату, јер као што сам раније писао, мислим да он једини има реалне шансе за медаљу на ОИ. Код осталих, много тога ће зависити од жреба. Надам се и једној медаљи у неолимпијским категоријама, пре Али него Нађ.

Иначе, на листи се појавио и Заур Ефендијев, за њега нисам чуо најмање 2 године.

 

5 hours ago, ChandlerMne said:

Pimenov bez finala, 4.

Ако сам добро разумео, њему и Јовани у недељу треба 3. место за квоту. Надам се да ће успети да колико-толико спрече дебакл на овом СП.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pedja789 said:

Да, треба заборавити учинак са прошлог СП када се формирају очекивања за ово. Ово ће бити далеко теже такмичење. Не само због борбе за квоте, сад су ту и Руси којих није било прошле године.

Ја највеће наде полажем у Мату, јер као што сам раније писао, мислим да он једини има реалне шансе за медаљу на ОИ. Код осталих, много тога ће зависити од жреба. Надам се и једној медаљи у неолимпијским категоријама, пре Али него Нађ.

Иначе, на листи се појавио и Заур Ефендијев, за њега нисам чуо најмање 2 године.

Rusi, Bjelorusi, Azijati generalno, SAD, svi su tu. Sudeci po listama, svi ili skoro svi najbolji su tu. Nece biti Sidakova, Stivensona ali ostali su tu. 

Sto se kvota tice, sve zavisi od zrijeba. Pogledacu sada liste, kako bih formirao neko preliminarno ocekivanje. Zrijeb je inace u rvanju pola posla. Moze se doci do polufinala i ostati kratak, a moze se izgubiti u prvoj rundi pa doci do medalje.

Vecina takmicenja gdje su nasi ucestvovali ipak nije A klase, pa je tesko reci u kakvoj je ko formi. Mate dominira, slazem se, on je najblizi kvoti. Kadzaja nije radio puno borbi, ovo sto sam pratio - sporiji nego do sada, radi takticki, ceka greske suparnika prije nego sto napada, u cjelini inertan. Tibilov nije bio los, treba ga ispratiti. 

Imamo dosta boraca i u SS. Zaur nije u igri, Stevan i Hetik jesu. 

Nadam se 1-2 kvote, tesko preko.

Sto se veslaca tice, tesko do kvota. Jovana je bas podbacila, mislim da je ostala bez snage. Vrlo tesko do 3 mjesta. Pimenov je izgledao svjeziji, ali i dalje spor. Sad da vidim grupu ali sudeci po danasnjoj trci, bas ce tesko do kvote. Ipak, mislio sam da ce zavrsiti u C finalu, ovo je samo po sebi uspjeh.

Link to comment
Share on other sites

Каџајину каријеру нисам пратио детаљно, али сам стекао утисак да му је такав стил борбе - пасиван. Што у грчко-римском има смисла, обзиром на правила, али он више не брани партер као пре Токија. Гледао сам га скоро у овој Подубни лиги у Русији, рутинирао га је Саргсијан. Бићу изненађен ако уради нешто овде, од њега је за ову годину довољно што је узео бронзу на ЕП, за квоту ће имати прилику и следеће године.

Мислим да то око Сидакова још није готово и да још увек покушавају да га убаце. Иначе, не видим зашто је баш он проблем у односу на остатак тима. Овог Висаитова што је код М. Немеша у категорији, сам запамтио по томе што је идиот успео да на такмичењу (мислим неко јуниорско ЕП) падне на допинг, па је због тога неко од наших добио медаљу.

Све у свему, са много више наде бих чекао ово СП да се Зураб није повукао. Још увек се надам да ће се предомислити до квалификационих турнира, јер ми је до пре месец дана он био број један кандидат за злато у Паризу, рачунајући све спортове.

 

Ангелина у Бриселу из прве преко 194!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pedja789 said:

Каџајину каријеру нисам пратио детаљно, али сам стекао утисак да му је такав стил борбе - пасиван. Што у грчко-римском има смисла, обзиром на правила, али он више не брани партер као пре Токија. Гледао сам га скоро у овој Подубни лиги у Русији, рутинирао га је Саргсијан. Бићу изненађен ако уради нешто овде, од њега је за ову годину довољно што је узео бронзу на ЕП, за квоту ће имати прилику и следеће године.

Мислим да то око Сидакова још није готово и да још увек покушавају да га убаце. Иначе, не видим зашто је баш он проблем у односу на остатак тима. Овог Висаитова што је код М. Немеша у категорији, сам запамтио по томе што је идиот успео да на такмичењу (мислим неко јуниорско ЕП) падне на допинг, па је због тога неко од наших добио медаљу.

Све у свему, са много више наде бих чекао ово СП да се Зураб није повукао. Још увек се надам да ће се предомислити до квалификационих турнира, јер ми је до пре месец дана он био број један кандидат за злато у Паризу, рачунајући све спортове.

 

Ангелина у Бриселу из прве преко 194!

Prosto nevjerovatno da RSS i dalje ne obavjestava javnost o Zurabiju. Mislim da bi bilo fer da kazu da se osvajac olimpijske medalje povukao. Koliko znam, osim UWW niko od nasih medija nije objavio informaciju o povlacenju. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...