website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Tri medalje na US open-u, Milica i Serdja zlato a Tijana srebro:thumbup: Nadja takodje nije bila losa, ispala je u CF!

Serdja je razbila konkurenciju, ne znam koje su sanse da imamo tri takmicarke u Tokiju zbog nacina kval., Milica i Tijana mogu da se kval i direktno ali ne znam sta je planirao Jovic sa Serdjom:mumble:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Tri medalje na US open-u, Milica i Serdja zlato a Tijana srebro:thumbup: Nadja takodje nije bila losa, ispala je u CF!

Serdja je razbila konkurenciju, ne znam koje su sanse da imamo tri takmicarke u Tokiju zbog nacina kval., Milica i Tijana mogu da se kval i direktno ali ne znam sta je planirao Jovic sa Serdjom:mumble:

 

Ona pre 2018 nece krenuti sa seniorima. Jovic rece da ce ovde godine takmiciti sa juniorima.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

Ona pre 2018 nece krenuti sa seniorima. Jovic rece da ce ovde godine takmiciti sa juniorima.

Znam da je nesto pricao da ce pokusati Serdju da kval na OI, mislim da je to moguce jedino preko rang liste ali ne verujem da ce moci da skupi bodove:dunno: 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Znam da je nesto pricao da ce pokusati Serdju da kval na OI, mislim da je to moguce jedino preko rang liste ali ne verujem da ce moci da skupi bodove:dunno: 

mene zanima da li ce mlade dzudistkinje pokusati

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Salaski 53.00 na drzavnom danas. NR.

 

Ne znam sta se sa Grnovicem desilo u sedmoboju. Imao je vrlo dobar rezultat posle dve discipline i odustao :(

Milos radi fenomenalnu stvar, sto kaze Dani treba ulagati u ovakve mlade i perspektivne trenere!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Znam da je nesto pricao da ce pokusati Serdju da kval na OI, mislim da je to moguce jedino preko rang liste ali ne verujem da ce moci da skupi bodove:dunno: 

 

Tijana nije uspela, ali ona je pocela samo godinu dana pre OI da se takmici, ali je dosta medalja i osvojila pa i pored toga nije uspela. Dosta je to tesko posto bodovi iz 2016 su veoma vazni, a i 2017 posto ce biti sp.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

mene zanima da li ce mlade dzudistkinje pokusati

Bilo bi steta da ne pokusaju a i lepo su rasporedjene, Milica -48, Nadezda-52 i sestre Obradovic mogu da se razdvoje, jedna da ostane u -63 a druga npr. -57:whistle: Nisu kao kod muskaraca svi u jednoj kategoriji:wacko: Nadezda je bila prijavljena za GS u Parizu ali vise nije sada su ona i Anja prijavljene za judo open u Obervartu! A i sto je neko rekao za njih je bitnija sl godina ali polako trebaju da ulaze na seniorske turnire. 

A i Todorov je najavio 2 medalje:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...