website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, DaniSRB said:

Imamo boksera na listi:yikes:Steta sto Veljko Cuk i Petar Vefic ne ispunjavaju uslove:(

Jovana Prekovic je osvojila zlato na Paris openu, ovo je odlican rezultat:thumbup: Jel zna neko kako ce se uzimati norma za karate?

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Imamo boksera na listi:yikes:Steta sto Veljko Cuk i Petar Vefic ne ispunjavaju uslove:(

Jovana Prekovic je osvojila zlato na Paris openu, ovo je odlican rezultat:thumbup: Jel zna neko kako ce se uzimati norma za karate?

 

ne znam kako ali nema puno mesta :/

Link to comment
Share on other sites

http://www.kurir.rs/sport/ostali-sportovi/ekskluzivno-slobodan-brankovic-za-kurir-otkriva-beograd-dobija-atletski-stadion-clanak-2658259

Ne znam koliko je realno ovo, nekako mi cudno ovoliko ulaganje u atletiku:lol: Iskreno dvoransko SP u OI godini po meni nista spec ali daj sta das, ja bih vise voleo da dobijemo bar EP na otvorenom:whistle:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

http://www.kurir.rs/sport/ostali-sportovi/ekskluzivno-slobodan-brankovic-za-kurir-otkriva-beograd-dobija-atletski-stadion-clanak-2658259

Ne znam koliko je realno ovo, nekako mi cudno ovoliko ulaganje u atletiku:lol: Iskreno dvoransko SP u OI godini po meni nista spec ali daj sta das, ja bih vise voleo da dobijemo bar EP na otvorenom:whistle:

trebalo bi tad nesto i osvojiti, ne znam da li su razmisljali o tome :d

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DaniSRB said:

trebalo bi tad nesto i osvojiti, ne znam da li su razmisljali o tome :d

Ivana je tu:d A i vecinu tada zanimaju samo OI tako da i konkurencija nije neka:p 

Sa jos jednim atl. stadionom bi trebali da imamo ne jednu vec 5-6 Ivana!!

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ivana je tu:d A i vecinu tada zanimaju samo OI tako da i konkurencija nije neka:p 

Sa jos jednim atl. stadionom bi trebali da imamo ne jednu vec 5-6 Ivana!!

ja bih ipak utrosila taj novac za neke druge sportove, atletika je dosta dobila za sada, bolje da se posvete omasovljenje i trazenju novih talenata i usavrsavanju trenera

Link to comment
Share on other sites

On 30.1.2017. at 14:52, DaniSRB said:

ja bih ipak utrosila taj novac za neke druge sportove, atletika je dosta dobila za sada, bolje da se posvete omasovljenje i trazenju novih talenata i usavrsavanju trenera

 

Bez atletike nema ni drugih sportova, sve komplekse mogu korisrtiti i ostali sportisti za bazične pripreme. Isto je i sa bazenima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...