website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, ChandlerMne said:

Nisu kandidati za medalje jer se nisu dobro spremili, Strahinja jeste. To je razlika. Nije to nikakva visa sila,sve je to do njih licno i posredno do saveza. 

Naravno da se nerviram kad neko ne uspije da se kvalifikuje. Zasto a priori K4 ne bi mogao do medalje? Nisu to samo 4 kvote manje vec sansa za medalju manje. Iran posalje 60 takmicara i skoro svi imaju sanse za medalje. Mi posaljemo 60, i opet imamo samo par kandidata. 

Gledam po forumu, svima je cilj sto vise kvota, imali sanse za medalju ili ne. 

Ti ako samo gledas sanse za medalju,neces se bas usreciti...

pa ove sto nisu kandidati necu ni gledati :d

 

eto ti brdo strelaca na proslim oi i jedno jedino finale

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Ja sam prosle god posle sp napisao da cemo na kraju imati vise veslaca nego kajakasa na oi i realno sada je to vrlo moguce haha ako nam se oba camca iz veslanja plasiraju

Pocinje sjutra pa da vidimo. Ako kiksaju, nece me cuditi.

Pocinje i SP u dzudou. Ima ih 9. I Majdov je tu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Ne moze,to je tacno. Ali ko god voli sport mora da se nervira oko ovoga.

A Danijela se nekad kao i ja nervirala oko jednog jedrenja, a sada se ne nervira sto kiksamo u sportu gdje je bilo realno da budemo sjajni.

 

Pa verovatno joj je vise muka od toga, kao i meni. Jer sto bi se ja nervirao zbog nekog tamo lika kad njih ocigledno ne zanima. Sta onda ja da kidam zivce zbog njih.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Pa verovatno joj je vise muka od toga, kao i meni. Jer sto bi se ja nervirao zbog nekog tamo lika kad njih ocigledno ne zanima. Sta onda ja da kidam zivce zbog njih.

To sam se pitao davno i ja. Posle poraza od Brazila u finalu SL u odbojci 2002 ja dva dana nisam mogao da jedem. 

A zbog cega?

Mada ako vec pratim OI onda idem do kraja,jbg. Koga da gledam sem njih? Sto ih je vise bolje mi je. Pa radije gledam skit sa Stijadinovicem ili Amanovicem nego sa Roud. Kad mi bude svejedno onda Oi necu ni pratiti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...