website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Quote

 

U selu nema još nijednog našeg sportiste. Prvi će 30. jula da se usele veslači, tako da ima vremena da se urade popravke u sobama.

- Mi smo imali sreću, jer nismo imali većih problema u našoj zgradi. Jedan stan je bio sporan, ali je i to rešeno. Verujem da će sve biti kako treba kada dođu sportisti - kaže Štajner.

Naši zgradu dele sa Litvancima, Letoncima i Bugarima. U susednim zgradama su Finci, Šveđani, Danci, Slovenci, Portugalci, Francuzi...

 

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.336.html:617167-Sef-misije-OKS-o-Olimpijskom-selu-Ni-komarac-ne-moze-da-proleti

http://www.novosti.rs/vesti/sport.336.html:617215-Stajner-potvrdio-Djokovic-se-ne-odvaja-od-tima-zivece-u-skromnom-Olimpijskom-selu

Link to comment
Share on other sites

Polako kladionice izbacaju kvote za OI, na sportsbet-u sada gledam u streljastvu Arsovicka i Bobana su drugi favoriti dok se Zorana bas lose kotira , takodje i Mikec se lose kotira sto mi je cudno, u kajaku nasa 3 najbolja camca su medju prva 3 favorita, Djokovic i vaterpolisti normalno prvi, odbojkasice i obe kosarkaske selekcije se vrte oko 4-5 mesta, Stefanek kao 3-5 favorit isto kao i Milica i Tijana, Spanovic druga,.. Ja iskreno i dalje verujem u min 7-8 medalja:d

Sada vidim da je jedna sport. iz Francuske povredjena, zar nije Erdelji prva zamena?:mumble:

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Polako kladionice izbacaju kvote za OI, na sportsbet-u sada gledam u streljastvu Arsovicka i Bobana su drugi favoriti dok se Zorana bas lose kotira , takodje i Mikec se lose kotira sto mi je cudno, u kajaku nasa 3 najbolja camca su medju prva 3 favorita, Djokovic i vaterpolisti normalno prvi, odbojkasice i obe kosarkaske selekcije se vrte oko 4-5 mesta, Stefanek kao 3-5 favorit isto kao i Milica i Tijana, Spanovic druga,.. Ja iskreno i dalje verujem u min 7-8 medalja:d

Sada vidim da je jedna sport. iz Francuske povredjena, zar nije Erdelji prva zamena?:mumble:

 

jeste ali ako ne ide neko ko je osvojio kvotu preko evropskih kvalifikacija

 

a ova sto ne ide se kvalifikovala preko rang liste, ali dodatno kao Karakasevic

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DaniSRB said:

jeste ali ako ne ide neko ko je osvojio kvotu preko evropskih kvalifikacija

 

a ova sto ne ide se kvalifikovala preko rang liste, ali dodatno kao Karakasevic

Aha, ja sam razumeo da je prva zamena bez obzira ko ispadne!!!

A Krajinovic, ITF nije izbacio jos zamene za ove sto su otkazali, mada i on ce odbiti kao i Lajovic:d

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Aha, ja sam razumeo da je prva zamena bez obzira ko ispadne!!!

A Krajinovic, ITF nije izbacio jos zamene za ove sto su otkazali, mada i on ce odbiti kao i Lajovic:d

videcemo za to, ali da ide mislim da bi vec znali :(

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Aha, ja sam razumeo da je prva zamena bez obzira ko ispadne!!!

A Krajinovic, ITF nije izbacio jos zamene za ove sto su otkazali, mada i on ce odbiti kao i Lajovic:d

 

Bilo bi glupo da ide Filip, još nije u takmičarskoj formi...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...