website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Двојац изгубио А финале у последњих 30 метара. Све време трке су били испред Холанђана, невероватно, само су престали да веслају на крају.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Майкл said:

Двојац изгубио А финале у последњих 30 метара. Све време трке су били испред Холанђана, невероватно, само су престали да веслају на крају.

Ovaj dubl skul je katastrofa, jos su gori nego sto sam mislio.

Nije da sam se inace nadao kvoti ali je ovo zaista uzas. Ne trebaju ih ni slati na regatu.

Link to comment
Share on other sites

Мајдов лош данас. Надам се да ће ухватити какву-такву форму до Париза. Корисно би било због жреба да се врати у првих 8, требаће му један или два добра резултата за то.

Кукољ одличан до репесажа. Не могу да верујем да такмичар са 10+ година искуства на највишем нивоу гледа у судију док противник напада. Штета, деловао ми је спреман да узме медаљу.

Милица Жабић бацила на вазари и упала у осаекоми, ту је имала среће да се извуче, али је било довољно да Рускиња изједначи, а касније и победи. 

 

Остало је још тимско такмичење. Ми на папиру имамо солидан тим, али то не значи много, јер пар ствари чине ово такмичење специфичним. Плус наши традиционално слабо раде тимска такмичења (за репрезентацију, клубови су већ друга прича). Надам се да ће сутра изаћи мотивисани, јер скоро нико није остварио резултат по који је дошао, а заправо је сутра фина прилика за медаљу. Нема неких традиционално јаких тимова, а и ови који су ту нису баш у најјачим саставима.

У првој рунди имамо Мађарску без Тота, Сипоша, Озбас, Герчак... Ако их прођемо, а требало би, идемо на Немачку. Они су довели цео тим само за ово такмичење, само је Рене Лухт радила појединачно ЕП. На папиру нису ништа посебно, али они редовно узимају медаље и у оваквим саставима.

 

На другим континентима углавном добри резултати за Бунчића. Ако је моја математика добра, биће први изнад црте, претекао га је Мароканац, а Киргистанац је смањио разлику. За очекивати је да га до краја квалификација престигне и Абуладзе, тако да ће му требати пар добрих резултата да би узео квоту.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ChandlerMne said:

3 zlata za djevojke u boksu!

Kaluhina, Cirkovic i Sadrina.

Kaluhina je do 65 kg tako da vjerujem da ce ici na kvalifikacioni turnir.

Sadrina i Sara odlicne, pobedile su bas kvalitetne bokserke:yes za Kaluhinu prvi put cujem, bili bi dobro da moze u kategoriju do 66, jel boks ostaje OI sport za 2028?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Sadrina i Sara odlicne, pobedile su bas kvalitetne bokserke:yes za Kaluhinu prvi put cujem, bili bi dobro da moze u kategoriju do 66, jel boks ostaje OI sport za 2028?

Sadrina ce svakako biti ozbiljan kandidat za medalju u Parizu. Pobijediti Harington, to je ozbiljan rezultat sam po sebi. A zaokruziti to zlatom... :champion:

Koliko znam, ostaje. Rusi vise nece imati nikakvog uticaja, to je bio jedan od uslova da ostane.

Naravno, Amerikanci imaju dobre boksere, puno zlatnih medalja je u opticaju, jos su domacini, nece se oni lako odreci tog sporta. 

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...