website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Katastrofalna trka, uz Bolticeva besmislena opravdanja.

Ok, ovo jeste limit ali to tako treba i da kaze njihov trener, a ne floskule koje je isprosipao.

Oni se nadaju realokaciji za 10ak dana. 

Mislim da ne zasluzuju takvu srecu.

Ipak, za 8 kvota na SP - svaka cast! :yes

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ChandlerMne said:

Katastrofalna trka, uz Bolticeva besmislena opravdanja.

Ok, ovo jeste limit ali to tako treba i da kaze njihov trener, a ne floskule koje je isprosipao.

Oni se nadaju realokaciji za 10ak dana. 

Mislim da ne zasluzuju takvu srecu.

Ipak, za 8 kvota na SP - svaka cast! :yes

На инстаграм налогу су написали да остаје да се види да ли ће бити релокација, али да је илузорно о томе говорити. Тако да је Савез свакако свестан како да вреднује овај резултат.

Link to comment
Share on other sites

Ангелина на крају седма са 1,94м

Имала је висину и за 1,97м (трећи покушај је било рушење петом, а телом далеко изнад 1,97) и могуће 1,99м, али добро, леп је ово резултат.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Майкл said:

На инстаграм налогу су написали да остаје да се види да ли ће бити релокација, али да је илузорно о томе говорити. Тако да је Савез свакако свестан како да вреднује овај резултат.

Ja sam citao sa zvanicnog sajta KSS, tu su bili optimisticniji. 

Svakako znaju sta mora da mijenjaju. Mislim da bi Holpert trebao da ostane u dvojcu, Marko kao da gubi snagu nakon 250 m. To i ne treba da cudi jer je njegova prirodna disciplina 200m. Tu se najbolje snalazio. 

Mislim da bi trebali da probaju Ervina i Branka, mislim da bi to bilo bolje rjesenje, tako mi izgleda.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ChandlerMne said:

Ja sam citao sa zvanicnog sajta KSS, tu su bili optimisticniji. 

Svakako znaju sta mora da mijenjaju. Mislim da bi Holpert trebao da ostane u dvojcu, Marko kao da gubi snagu nakon 250 m. To i ne treba da cudi jer je njegova prirodna disciplina 200m. Tu se najbolje snalazio. 

Mislim da bi trebali da probaju Ervina i Branka, mislim da bi to bilo bolje rjesenje, tako mi izgleda.

Бранко је био доста добар на 500м с обзиром да му је ово прво право велико такмичење. Могуће да ће бити у игри и за четверац.

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Майкл said:

Бранко је био доста добар на 500м с обзиром да му је ово прво право велико такмичење. Могуће да ће бити у игри и за четверац.

 

Mislim da ne treba menjati nista, ja bih sve ostavio isto!! 

Mislim da ćemo na kraju dobiti kvotu za k2, izgleda da je letonski savez stavio da su osvojili kvotu kao pobednici B finala

Link to comment
Share on other sites

Ивана и Милица скачу у Цириху за викенд.

Гледам овај списак за СП у рвању и неке ствари ми немају смисла. Мићић у неолимпијској категорији, а целе године је радио 65 која је олимпијска; по двојица рвача у категоријама где се апсолутно зна ко ће на СП (67 М. Немеш, 77 В. Немеш, 97 Каџаја); код жена нема Ане Фабиан.

 

- грчко-римски стил

Саболч Лошонц 60

Перица Димитријевић 63

Георги Тибилов 63

Себастијан Нађ 67

Мате Немеш 67

Али Арсалан 72

Алекса Илић 77

Виктор Немеш 77

Бранко Ковачевић 82

Марио Вуковић 87

Лука Катић 97

Михаил Каџаја 97

Борис Петрушић 130

 

- слободни стил

Стеван Мићић 61

Виктор Воиновић 70

Хетик Цаболов 74

Страхиња Деспић 97

Магомедгаџи Нурасулов 125

 

- жене

Марија Игњатовић 57

Јована Радивојевић 59

Маша Перовић 65

Емилија Јаковљевић 68

Фани Нађ 72

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pedja789 said:

Ивана и Милица скачу у Цириху за викенд.

Гледам овај списак за СП у рвању и неке ствари ми немају смисла. Мићић у неолимпијској категорији, а целе године је радио 65 која је олимпијска; по двојица рвача у категоријама где се апсолутно зна ко ће на СП (67 М. Немеш, 77 В. Немеш, 97 Каџаја); код жена нема Ане Фабиан.

 

- грчко-римски стил

Саболч Лошонц 60

Перица Димитријевић 63

Георги Тибилов 63

Себастијан Нађ 67

Мате Немеш 67

Али Арсалан 72

Алекса Илић 77

Виктор Немеш 77

Бранко Ковачевић 82

Марио Вуковић 87

Лука Катић 97

Михаил Каџаја 97

Борис Петрушић 130

 

- слободни стил

Стеван Мићић 61

Виктор Воиновић 70

Хетик Цаболов 74

Страхиња Деспић 97

Магомедгаџи Нурасулов 125

 

- жене

Марија Игњатовић 57

Јована Радивојевић 59

Маша Перовић 65

Емилија Јаковљевић 68

Фани Нађ 72

Spisak sa UWW sajta se uglavnom koriguje dan dva prije samog pocetka takmicenja, tek tada mozemo da dobijemo definitivni presjek. 

Uvijek je tako bilo.

Ocekujem da Stevan radi u svojoj kategoriji, Katic je samo rezerva Kadzaji, a mislim da Nadj ima manje sanse za nastup, Nemes je u pripremama bio bolji na vecini takmicenja, makar ovih koje sam pratio.

Link to comment
Share on other sites

Ја сам Стевана очекивао назад у 57, као и прошле године на СП, или барем у 65 зато ме и збунило ово. Мислим да Нађ уопште нема шансе. У 67 ће скоро сигурно Мате, он нам је, након повлачења Датунашвилија, једина нада за медаљу у Паризу. Евентуално 63, али ту су пријављена друга двојица. Зато ми и није јасно зашто је на списку. Исто важи и за остале категорије где су ставили по двојицу, Димитријевић, Илић и Катић могу на СП само у случају да је неко повреди. Више смисла је имало да ставе резерве за Лошонца, који цео живот ради 55, а сад су га ставили у 60. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...