website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Abasov odlicna borba, najtezeg protivnika je imao i odlicno odradio prve 2 runde:clap:

Ostali imaju jos 2 sanse sledece godine gde se zavisno od kateg deli po 4 ili 5 kvota na svakom turniru!! Nadam se bar jos 2 kvote, najvise bih voleo da vidim Saru na OI i Mironcikova ili Agajeva

Link to comment
Share on other sites

Ovo nam je rekord od mislim 1992. 

A vjerujem da ce ipak jos neko uspjeti da se kvalifikuje. Uz ovih par boksera, imamo jos i Fedotova, mada mislim da je on u Vahidovoj kategoriji. Inace je Fedotov ovog Jermena pobijedio prosle godine. 

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

Свака част Абасову, велики резултат. Сад кад смо узели те две квоте, какве су шансе за два финала, или барем једно? 

 

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nadam se bar jos 2 kvote, najvise bih voleo da vidim Saru na OI i Mironcikova ili Agajeva

Претпостављам да није изводљиво послати обојицу на квалификације у истој категорији? 

 

58 minutes ago, Майкл said:

Све је до тренинга, у Србији макар има довољно тренера који је могу научити технику. Тија Халебаут је била светска шампионка у петобоју.

Вероватно си у праву, само је мени та слика у глави деловала апсурдно. Прелистао сам мало резултате, она се чак и такмичила у петобоју - U20 шампионка Србије за прошлу годину (3745, кугла - 9,11). Сасвим пристојан резултат за некога ко се ретко такмичи у петобоју, 3. на свету у U18 конкуренцији прошле године, а и ове су само 3 девојке имале бољи резултат.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pedja789 said:

Свака част Абасову, велики резултат. Сад кад смо узели те две квоте, какве су шансе за два финала, или барем једно? 

Vahid ima vece sanse, Francuz nema nekih posebnih rezultata. 

Ova Turkinja je opasna, gledao sam je negdje ranije, brza je, dobro eskivira. Mislim da Natalija nema neke velike sanse. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pedja789 said:

Свака част Абасову, велики резултат. Сад кад смо узели те две квоте, какве су шансе за два финала, или барем једно? 

 

Претпостављам да није изводљиво послати обојицу на квалификације у истој категорији? 

 

Вероватно си у праву, само је мени та слика у глави деловала апсурдно. Прелистао сам мало резултате, она се чак и такмичила у петобоју - U20 шампионка Србије за прошлу годину (3745, кугла - 9,11). Сасвим пристојан резултат за некога ко се ретко такмичи у петобоју, 3. на свету у U18 конкуренцији прошле године, а и ове су само 3 девојке имале бољи резултат.

Pa nije izvodljivo zato kazem ili jedan ili drugi posto su istoj kateg ja mislim:d mozda nam braca Rusi ustupe jos nekog borca do sledece godine:lol: 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

Да, занимљиво Шпанија, Француска, Шведска и Египат нису прошли у ЧФ

Sokantan podatak. :)

Ako prodjemo FO, idemo na Island, vjerovatno. A to ce biti otvoren mec, siguran sam. Mislim da medalju nemamo od 2005. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...