website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, nenad said:

 

Nisam gledao a stream uživo ne hvata mnogo. Hrvatica je dobila 2p dedukcije mada i sa ta 2 poena bi izgubila 3:2

Ja sam gledao prvu rundu, dobar je stream ali nisam gledao dalje posle gubitka te runde:d Da l da se nadamo jos jednoj kvoti:whistle:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja sam gledao prvu rundu, dobar je stream ali nisam gledao dalje posle gubitka te runde:d Da l da se nadamo jos jednoj kvoti:whistle:

 

Ja očekujem još jednu, a možda i 2. Ametović će izgubiti od Britanca, to ne očekujem. Nadam se oko 15:15 drugoj kvoti. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, ChandlerMne said:

Nadam se da ce Elzan direktno do norme, rekao bih da je u sve boljoj formi.

Ima u GR kod juniora i kadeta par zanimljivih momaka, a i u slobodnom stilu imamo vec nekoliko dobrih takmicara, uz ove naturalizovane. Za nas ce raditi i Kodi Kavaja, unuk Momira Petkovica. Takodje SS. 

Djevojki ima par, sad je jedna (mislim Ujhelji) na kadetskom EP osvojila bronzu, imala je 2 pobjede.

Норма за 1500 је за више од секунд боља нашег државног рекорда. За рекорд се надам да ће да падне до краја године, а за директну норму ћемо да видимо.

 

Мислим да Каваја у САД ради само грчко-римски, код нас је у слободном постао сениорски шампион државе у првом наступу, како чујем прилично убедљиво.

41 minutes ago, nenad said:

Pobeda nad Kinom, ne brinem se ja za našu žensku odbojku. 

Од "терај Гвидетија, не ваља ово ништа" не би ме чудило да освојимо овај ВНЛ, само да нам се поклопи да одемо на то финале.

Link to comment
Share on other sites

Nina bi trebala da je malo bliza tome da osvoji kvotu ali je Sorentino, mislim, svaki put lagano dobijala. Nina jeste bolja nego 2019 ali je znala da izgubi od autsajdera, recimo prosle god. Tako da je i sada autsajder.

Vahid protiv Jermena... Bice pakleno. Jermen jeste favorit. Vahid je slabo radio do sada. Morace da krene zestoko, da napravi razliku ali nisam siguran da to moze.

Sendrik je bio u najboljoj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...