website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Koliko sam vidio, svega par preostalih kvota za Evropu, mislim na streljastvo.

Ako se Andrei, Ivani, Dimitriju i ostalim ne popravi forma, posle SP treba slati samo ove mlade, Teodoru, Ponjavic, Marka, Lazara. Makar da se spremaju za LA.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Майкл said:

 У трећој рунди као да се угасио...

On je propustio SP zbog ovoga pa je ovakav pad zaista nevjerovatan. Ni fizicki ni takticki nije odradio kako treba. On se i u prvom kolu mucio, tako da nije ovo slucajnost, sve su prilike. Limitiran je fizickom spremom, cim udje u neizvjesnu borbu, kada nema jasnu prednost, pocinje da pada. Tehnika mu nije losa ali sa ovakvom taktikom i spremom, on naprosto nije konkurentan.

Ovo mu je bila vrlo lijepa sansa, Alahverdijev nije bio nepobjediv...

Samo se nadam da ovaj kiks sjutra nece povuci ostale. Posebno je bitan Vahidov mec. 

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

Вилагош бацила 61,22 у Острави (2. место), Бибић на 1500м 3:35,78 (5. место).

Пратио сам мало и јуниорско ЕП у рвању. За сада у грчко-римском стилу једно пето место и сутра имамо један репесаж. Да није било рвача са Кавказа, било би и неких медаља. Скоро сви порази су од њих. Сутра крећу девојке.

3 hours ago, ChandlerMne said:

Abasov u cetvrtfinalu. Tezak mec protiv Bugarina, dosta se mucio.

Sada za kvotu protiv Jermena.

Posle svega sto sam vidio, Jermen je favorit, poprilicno veliki.

Чим се завршила борба засвирао ми је у глави boss music Ковкаси кајер...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pedja789 said:

Вилагош бацила 61,22 у Острави (2. место), Бибић на 1500м 3:35,78 (5. место).

Пратио сам мало и јуниорско ЕП у рвању. За сада у грчко-римском стилу једно пето место и сутра имамо један репесаж. Да није било рвача са Кавказа, било би и неких медаља. Скоро сви порази су од њих. Сутра крећу девојке.

Nadam se da ce Elzan direktno do norme, rekao bih da je u sve boljoj formi.

Ima u GR kod juniora i kadeta par zanimljivih momaka, a i u slobodnom stilu imamo vec nekoliko dobrih takmicara, uz ove naturalizovane. Za nas ce raditi i Kodi Kavaja, unuk Momira Petkovica. Takodje SS. 

Djevojki ima par, sad je jedna (mislim Ujhelji) na kadetskom EP osvojila bronzu, imala je 2 pobjede.

2 hours ago, pedja789 said:

Чим се завршила борба засвирао ми је у глави boss music Ковкаси кајер

:roflmao:

Sjutra za kvotu rade Sendrik, Sadrina, Nina i Vahid. Puno nas neizvjesnosti ceka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...