website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

Izgleda da je u taekwondou bila izlučna borba između Jelić i Pole. Marjan je na instagramu objavio poduži video, ako sam skužio točno, bile su tri borbe, Pole izgleda dobila 2-1 u borbama. 
 

sad se nadam da neće naletit na Kuzhinu iz Rusije u kvalama. Ovo mora biti grozno za Jelić, trebala je braniti titulu,  ali sama je kriva. Izgubila kvotu na kraju za pet bodova od Njemice Brandl (realokacija), pa povratak u F67 i poraz od Pole u internim kvalifikacijama. 
 

meni osobno jako drago za Pole, ali sad je pritisak ogroman, jer ako ne uzme kvotu bit će ogromna kritika javnosti. 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, prso1000 said:

Izgleda da je u taekwondou bila izlučna borba između Jelić i Pole. Marjan je na instagramu objavio poduži video, ako sam skužio točno, bile su tri borbe, Pole izgleda dobila 2-1 u borbama. 
 

sad se nadam da neće naletit na Kuzhinu iz Rusije u kvalama. Ovo mora biti grozno za Jelić, trebala je braniti titulu,  ali sama je kriva. Izgubila kvotu na kraju za pet bodova od Njemice Brandl (realokacija), pa povratak u F67 i poraz od Pole u internim kvalifikacijama. 
 

meni osobno jako drago za Pole, ali sad je pritisak ogroman, jer ako ne uzme kvotu bit će ogromna kritika javnosti. 

 

Još da dodam šta se desilo prije ove borbe: 

 

G1 Austrija 

Zdrijeb je spojio Jelić i Pole u 1/4 finalu. Pobjeda Pole, koja osvaja turnir. Ali treba priznat da konkurencija nije bila bas najjača. 
 

G1 Turska: 

Pole gubi od Kuzhine (RUS) glatko. Ta Kuzhina ima vrlo specifičan način borbe i odlična je. 
 

ali Jelić pobjeđuje bas tu Ruskinju u polufinalu, i onda predaje u finalu. Ovde je konkurencija bila jača. 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

Bio sam siguran da ce slati Jelić, ipak je olimpijska pobjednica, mada drago mi je zbog Pole. Ali da, sad joj je veliki pritisak. Znas li sto je s muskima, ide li Golubić, to je jedino logično ili ce mozda ubaciti Kanaeta?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, crolympics said:

Bio sam siguran da ce slati Jelić, ipak je olimpijska pobjednica, mada drago mi je zbog Pole. Ali da, sad joj je veliki pritisak. Znas li sto je s muskima, ide li Golubić, to je jedino logično ili ce mozda ubaciti Kanaeta?

Ne znam, ništa objavljeno, ali mislim da ide Golubić 

Link to comment
Share on other sites

Naši predstavnici u streljaštvu danas očajno loši. Što se događa sa sportom koji nam je nekad medalje donosio? Bome ćemo ovdje teško do nove kvote. Eventualno još jedna u trapu, al air rifle i air pistol ništa. Nije baš da ih detaljno pratim, ali sam očekivao 2-3 kvote u ovom sportu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Petar1973 said:

Naši predstavnici u streljaštvu danas očajno loši. Što se događa sa sportom koji nam je nekad medalje donosio? Bome ćemo ovdje teško do nove kvote. Eventualno još jedna u trapu, al air rifle i air pistol ništa. Nije baš da ih detaljno pratim, ali sam očekivao 2-3 kvote u ovom sportu.

Danas je bio pištolj, tu nikad nismo bili dobri. Iskreno trenutno imamo potencijalne kandidate u trapu i muškoj puški. Ostali kad bi uzeli to bi bila senzacija. 
 

sutra je zracna puška i predzadnja šansa za Gorsu i Maričića. 
 

ako ne prodju mogu se možda nadati da udju preko renkinga. Maričić je trenutno drugi u zračnoj. Samo je jedna kvota. Ali ima tu još par natjecanja i sve se može promijenit. 
 

Glasnovic je trenutno isto drugi u trapu i upao bi, jer su u trapu dvi kvote. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Rafoo said:

Marko Golubić kod muškaraca,Doris Pole kod žena na kval.turniru

Golubic prvi nositelj. 
Evo kako bi trebao izgledat ždrijeb 

 

u 1 kolu slobodan, u 1/8 finala CZE ili NED. U 1/4 finalu NOR ili BUL. A u polufinalu vjerovatno SWE ili Možda GER. 
 

taj Šveđanin (Ali Alian) ga je pobijedio na GP finalu u prosincu u prvom kolu i Golubić je ispao iz kvote. 
 

Doris Pole bi trebala biti 5 nositelj (da se uzima renking iz veljače bila bi 6 i puno lakši ždrijeb). Nema Ruskinje. 
 

u 1/8 finala bi trebala dobit nekog bez renkinga u ovoj kategoriji. U 1/4 finalu vjerovatno DAngelo iz Italije. Nju je dobila nedavno u Austriji. 
u polufinalu vjerovatno prva nositeljica iz Španjolske Castro Burgos i daleko najteža moguća protivnica u ovoj konkurenciji. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...