website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Pre trke danas:

 

Dusan Rajovic, iz Metalca Kraljevo gaji veliki optimizam pred trku. Sebe vidi:
– Staza je tehnički zahtevna sa puno krivina, bice negde oko 200 vozača na startu nas je troje. Forma mi je dobra, malo sam umoran od duge sezone. A sta ocekujem u Dohi, hm, svasta moze da se desi. Moj realan rezultat je u top 10 i top 20 – otresito ce Rajovic.

 

I gle cuda, uspeo je da ispuni to sto je rekao. Steta samo sto je Borisavljevic morao da odustane od SP (zbog nedavne smrti Marica :cry:). Oni su i imali taktiku da on pomogne Dusanu za sprint na kraju. Ovako je morao sve sam. Ali dobro.

 

Prva sezona u mladjim seniorima i odmah fantastian rezultat. Rajovic je fantastican sprinter i mislim da bi imao odlicne rezultate na pisti.  Njega je UCI 2015. svrstao medju najperspektivnije evopske u20 vozace i jako dugo je bio na njihovom kampu prosle godine. I vidi se da nije bio bez razloga tamo.

 

I svaka cast Metalcu i Cubricu. Ericeva i Rajovic bi mogli da izrastu u fantasticne vozace za 4-5 god.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, dareza said:

Svi su lobirali za njega, gore u rukometu ja mislim da ne moze da bude jer smo dotakli dno tako da se nadam da Djurkovic moze da ucini nesto! Sada se treba razmisljati o novim selektorima, steta samo sto ce baba Dragica da vodi rukometasice na EP tako da ce nastavati samo ono sto je radio Boskovic!!:(

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Momci u finalu sa Amerikom, steta sto nije Slovenija u finalu jer po meni igraju bolji basket od Amerikanaca ali ok!! Sada da se Amerikancima vrati dug za OI:pope::afro:

eh pa nije to isto :d Ipak je kosarka kosarka :d

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, dareza said:

eh pa nije to isto :d Ipak je kosarka kosarka :d

Pa u kosarci su nedodirljivi, makar ovde da im naplatimo to:p Jos samo da postane olimpijski sport pa da im se svetimo na OI:d:fingers: 

Nikako da napisem da pored odlicnih juniorki u stonom tenisu imamo i fenomenalnu kadetkinju Radmilu Tominjak, gledao sam njen finalni mec na turniru u Vrnjackoj Banji i devojka je veliki potencijal!!!

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa u kosarci su nedodirljivi, makar ovde da im naplatimo to:p Jos samo da postane olimpijski sport pa da im se svetimo na OI:d:fingers: 

Nikako da napisem da pored odlicnih juniorki u stonom tenisu imamo i fenomenalnu kadetkinju Radmilu Tominjak, gledao sam njen finalni mec na turniru u Vrnjackoj Banji i devojka je veliki potencijal!!!

Doslo je do velike smene generacija u zenskom st. Tim za ep: Todorovic, Maksuti i Lupulesku. Mislim da je ovo odlicna vest.

 

Inace Karakasevic se oprasta od reprezentacije sad na EP.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...