website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Anja je obrorila 4 seniorska nacionalna rekorda i 6 do 16 god (za sada :lol:). Ostale su joj jos dve discipline. Njena najjaca i 200 ledjeno. Tako da moze da zavrsi sa 6 NR.

 

Evo novih NR:

 

200m slobodno do 16: 2:02.70

400m seniorski: 4:09.41

800m seniorski: 8:39.25

200m delfin seniorski: 2:11.83

200m mesovito seniorski: 2:12.82

200m prsno do 16: 2:31.46

 

Raduje ovaj na 200 prsno. Znaci da tu napreduje. To joj je od svih najslabija disciplina.

 

Link to comment
Share on other sites

Svako po poznaje nas rukomet je znao da ce se desiti nesto slicno kao ovo sada :d Prosto mi ne mozemo u kontinuitetu da igramo. I ne verujem da ce se to nekad promeniti. Problem je u tome sto mi kad dobijemo jakog protivnika onda psihicki padnemo. Kako ovo smesno zvuci, ali je istina :d

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, NikolaB said:

Ludu kravu niko ne nauči disciplini. Jedino da se krene ispočetka i napravi potpuno novi tim sa mladim igračima. 

Rukomet nije sport za nas. Pre cemo na sp u Rusiju da odemo u fudbalu, nego u rukometu da napravimo dobar rezultat. Desice se nekad neka dobra pobeda, ali ne vise od toga. Ali najjaca mi je bila euforija posle pobede nad Poljskom. Komentari po sajtovima kao da smo medalju uzeli. Oni su cudan tim posto mogu svakoga da dobiju, ali i da izgube od svakoga. Mislim na poljake. Ja jesam bio srecan nasom igrom i bilo je lepo videti sve to, ali nije bilo potrebe za tolikom euforijom. Sta cemo sad? Sad ce da ih uniste komentarima.

 

Odrzali nam Belorusi cas rukometa :bowdown: Sreca nasa pa nije neka jaca ekipa sad bila ovde, bilo bi +15 :facepalm:Ali realno ovo je tezak debakl.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...