website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

On 31.10.2016. at 19:57, Jesse_Pinkman) said:

Meni se ovo bas ne svidja, mislim da se Kukolj nece prebaciti a i sto bi kad mu dobro ide, tako da Majdov moze da zaboravi na Tokio ako ovako ostane!!!:facepalm:

Nije isključeno da Kukolj pređe u 100, mada se sigurno neće još izjasniti. Majdov itekako mora još da radi pa nam je sad najbolja opcija za Tokio Milica i sestre Obradović plus ona Nadežda.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DaniSRB said:

ja iskreno mislim da je Majdov nizak za 90kg....tamo su svi dosta visoki

Sad je gotovo :d On je vec presao u 90. Prijavio je GS u Japanu u obe kategorije :lol:

 

edit: Tacnije u 81 je Stefan :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ChandlerMne said:

Nije isključeno da Kukolj pređe u 100, mada se sigurno neće još izjasniti. Majdov itekako mora još da radi pa nam je sad najbolja opcija za Tokio Milica i sestre Obradović plus ona Nadežda.

Nije "ona Nadezda" vec Nadezda Petrovic:p Takodje Culum i Brasnjovic su dobri, Kukolj je trenutno 8. a Milica 17. na rang listi, Milica se bas probila samo ovako da nastavi:bowdown:

Ne znam da li pratite rukomet ali vodimo protiv Poljaka 6 razlike, samo da ne ureknem:yikes:

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nije "ona Nadezda" vec Nadezda Petrovic:p Takodje Culum i Brasnjovic su dobri, Kukolj je trenutno 8. a Milica 17. na rang listi, Milica se bas probila samo ovako da nastavi:bowdown:

Ne znam da li pratite rukomet ali vodimo protiv Poljaka 6 razlike, samo da ne ureknem:yikes:

 

:lol::yes

Link to comment
Share on other sites

Lepo je ono sinoc bilo od rukometasa, nadam se da ce tako nastaviti......videla se zelja pre svega kod svih

 

sad smo videli ipak da dosta znaci i ko je selektor, i dok je Peric bio svi osim Stojkovica, i mozda golmana su igrali.....a opet je igra bila skroz drugacija

Link to comment
Share on other sites

Quote

"To je dovoljan pokazatelj šta je sve moguće uraditi za 48 sati, koliko je Jovica Cvetković proveo sa igračima. Do uspeha je došlo po odlasku “sila zla” predvođenih Dartom Vejderom, a Cvele je u liku Luka Skajvokera doneo svetlost u ovu tamnu sobu. Ovo je opomena za sve da Savez nije ničija privatna prćija, da reprezentacija treba da bude svetinja i da Savezom moraju da upravljaju sposobni ljudi. Pobeda nad Poljskom je samo pokazatelj da ovi momci imaju kvalitet, ali u opštoj tami nisu mogli da dođu do izražaja. Nisam džabe pričao da smo na svakom prvenstvu morali da osvajamo medalje", rekao je Butulija 

Butulija je ovo odlicno opisao:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...