website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, DaniSRB said:

a ako Ljiljana bude ok, ne znam zasto jedne ne posalju u dvojac, a druge u dubl skul

To se ocigledno nece desiti.  Prava steta sad za Ljiljanu. Bile su brze 2,5s,a to nije malo uopste.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Ali cim on kaze da ce nastupi na SK,to nije toliko lose. Evo nisam pametan sta je bolje. Ja kontam da tu imamo mozda cak i najvece sanse za kvotu. ima 4 mesta za OI.

a mislis da Ivana i Jovana imaju manje sanse?

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

a mislis da Ivana i Jovana imaju manje sanse?

Pa nije ni njihovo vreme uopste lose. Mozda su njih dve cuvale snagu samo za finalnu trku,nisu htele da forsiraju u kvalfikacijama... Sad mislim da je kasno da se pravi dubl skul. One ce imati jos 2 trke,ako pobede Iva i Ljiljana,tako da nece imati uopste vremena da se spreme za skif camac. Nebo i zemlja su ta dva camca.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Pa nije ni njihovo vreme uopste lose. Mozda su njih dve cuvale snagu samo za finalnu trku,nisu htele da forsiraju u kvalfikacijama... Sad mislim da je kasno da se pravi dubl skul. One ce imati jos 2 trke,ako pobede Iva i Ljiljana,tako da nece imati uopste vremena da se spreme za skif camac. Nebo i zemlja su ta dva camca.

aj bar jedne da posaljemo, prosle godine je i to bilo upitno

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

aj bar jedne da posaljemo, prosle godine je i to bilo upitno

Pa jedne idu sigurno. A jel si ti iz ovog teksta skontala da ce Lucic nastupati u singlu na kvalifikacijama. Vidi pri kraju teksta,njih trojica pise i ostali momci ce se boriti za cetverac. A Lucic nije medju tom trojicom. A to je i logicno. Posto ne mogu da se kvalifikuju laki dvojac i singl skul u isto vreme (!!!!),tako da ako ide laki cetverac logicno je da probaju i singl skul,posto oba camca tad mogu na OI. I opet ce gomila veslaca ostati bez posade,M4x place :cry:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

Pa jedne idu sigurno. A jel si ti iz ovog teksta skontala da ce Lucic nastupati u singlu na kvalifikacijama. Vidi pri kraju teksta,njih trojica pise i ostali momci ce se boriti za cetverac. A Lucic nije medju tom trojicom. A to je i logicno. Posto ne mogu da se kvalifikuju laki dvojac i singl skul u isto vreme (!!!!),tako da ako ide laki cetverac logicno je da probaju i singl skul,posto oba camca tad mogu na OI. I opet ce gomila veslaca ostati bez posade,M4x place :cry:

znas njih, nemoj se cuditi........mackocic i pivac naravno da su izostavljeni

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

znas njih, nemoj se cuditi........mackocic i pivac naravno da su izostavljeni

ako kojim slucajem kvalifikujemo 2 ili 3 camca to ce biti fantasticno. Ali i sa 1 cu biti zadovoljan. Samo da ne bude 0 :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...