website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

9 hours ago, ChandlerMne said:

Sadrina ce svakako biti ozbiljan kandidat za medalju u Parizu. Pobijediti Harington, to je ozbiljan rezultat sam po sebi. A zaokruziti to zlatom... :champion:

Koliko znam, ostaje. Rusi vise nece imati nikakvog uticaja, to je bio jedan od uslova da ostane.

Naravno, Amerikanci imaju dobre boksere, puno zlatnih medalja je u opticaju, jos su domacini, nece se oni lako odreci tog sporta. 

Sadrina je odradila odlicno oba meca i PF i finale!! Jel se zna ko ide na kval turnir, bas me zanima da li ce poslati ovu novu ruskinju ili Milenu Matovic u kateg -66! 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sadrina je odradila odlicno oba meca i PF i finale!! Jel se zna ko ide na kval turnir, bas me zanima da li ce poslati ovu novu ruskinju ili Milenu Matovic u kateg -66! 

Bas tako!

Mislim da ce saopstiti sastav par dana pred takmicenje, tako je bilo prosli put.

Matovicka apsolutno ne zasluzuje poziv, ako je vec Kaluhina u igri. Milena je imala dosta prilika, nije ona kalibar za OI. 

Zdrale radi super posao kao trener, ne sumnjam da ce izabrati najbolji tim.

Vjerovatno Nina, Andjela, Ruskinja. Ne znam ima li prostora za jos neku.

Link to comment
Share on other sites

Ipak je djelimicno poznat sastav, uglavnom sam pogodio.

 

Srpsku žensku boks reprezentaciju će na drugim i poslednjim kvalifikacijama za Olimpijske igre u Bangkoku predstavljati Anđela Branković, Nina Radovanović i Kristina Kaluhina ili Milena Matović.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, dobar_73 said:

Mislim da je Kristina pobedila Milenu ranije

Koliko se sjecam, jeste.

I potpuno je suludo ne povesti na kvalifikacije nekoga ko je upravo osvojio zlatnu medalju u odlicnoj konkurenciji.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Ipak je djelimicno poznat sastav, uglavnom sam pogodio.

 

Srpsku žensku boks reprezentaciju će na drugim i poslednjim kvalifikacijama za Olimpijske igre u Bangkoku predstavljati Anđela Branković, Nina Radovanović i Kristina Kaluhina ili Milena Matović.

Odlicno, nadam se da je Kristina jer ona mozda moze do kvote, Milena ne! Jos da vidimo sastav boksera i da li se Mironcikov oporavio

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dobar_73 said:

Nadam se da će Marica brzo oporaviti od povrede :cry:

Пријављена је за меч против Хрватске. Надам се да није ништа озбиљно, у супротном, ово је баш непотребан ризик.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...