website statistics
Jump to content

Јесен и зима 2023/24. Road to Paris 2024


Майкл
 Share

Recommended Posts

Sjutra Takov i Maric.

Prvo analiza za Stefana.

Prvi je nosilac.

Prvo vjerovatno sa Kipraninom, pa sa Poljakom (vjerovatno), a za finale i kvotu sa pobjednikom Kramcov - Ahab. Mislim da do polufinala treba da dodje a onda vjerovatno sa Kramcovim. 

Link to comment
Share on other sites

Марица освојила злато у Линцу! Баш напето финале, могло је лако да оде и на другу страну.

Да поменем да је данас наступио и Бунчић. Победио једну борбу, па испао од Јапанца који је на крају узео злато. Делује ми да је у доброј форми, верујем да ће успети да сачува место које доноси квоту.

Николина и Кристина Нишавић су ипак повукле пријаве пар дана пред такмичење.

 

1 hour ago, ChandlerMne said:

Zakasnila je na vagu. :rolleyes:

Надреално.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pedja789 said:

Надреално

Ova Jordanka je skoro svaki mec izgubila prekidom. Pobjedom nad njom bi radila sa Bugarkom protiv koje bi bila favorit. Otvorio joj se zrijeb sasvim i ona ovakvu glupost napravi.

Link to comment
Share on other sites

Не знам колико је њена грешка ту, ваљда репрезентација има неког ко брине о организационим стварима попут тога када и где је мерење, мислим да нема много смисла да такмичари и тренери брину о томе. У сваком случају, мало је рећи да ово није смело да се деси.

Link to comment
Share on other sites

Нина је закаснила на мерење јер је наводно промењена локација мерења, а није на време обавештен њен тим о томе. Тако пишу у новинама

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NikolaB said:

Нина је закаснила на мерење јер је наводно промењена локација мерења, а није на време обавештен њен тим о томе. Тако пишу у новинама

Našim novinama ne verujem ni da je danas osmi mart. I da je promenjena lokacija, kako su ostale takmičarke došle.. Amaterizam, nestvarno. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, ChandlerMne said:

Ela bez sansi protiv Minine, prema ocekivanju.

I Stefan se mucio poprilicno. Sada protiv Ukrajinca. 

Против Украјинца много бољи.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...