website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

11 minutes ago, prso1000 said:

Nogomet opet nista, ostaju samo rukometaši, rukometašice i vaterpolo još u igri. Vaterpolisti bi trebali, rukometašice to je samo teorija, rukometaši kako igraju teško. 

Od silnih najavljivanja kolko smo jaki u napadu mi u 180 minuta stvorimo 2 šanse,eto

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rafoo said:

Od silnih najavljivanja kolko smo jaki u napadu mi u 180 minuta stvorimo 2 šanse,eto

Pa ako vjeruješ novinarima onda si sigurno ocekivao nešto, kad pogledaš ekipu i još ovog trenera bilo je jasno. 
 

od igrača tu je samo Baturina i Kotarski klasa, ostalo tesko da će ikad u A repki zaigrat. Zasluženo ispali. 
 

Iskreno nogomet nisam ni ocekivao, 

Vise me zanima vaterpolo, iako nisam neki ljubitelj tog sporta, ali to nam je jedina ekipa sa šansom za medalju. Bilo bi lijepo kad bi rukometaši prošli, ali nisam optimist. Iskreno (znam da ti je slika na profilu) treba se zahvalit duvnjaku, usporava nam igru iako je još uvjek odličan u obrani, on je problem sa izmjenama ili kad igra napad. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Što se tiće U-21, slažem se da su Baturina i Kotarski najbolji, ali ima tu još igrača sa potencijalom za A ekipu. Beljo, Šimić, Stojković, Vidović... smatram i da Skočić nije loš trener, ali došao je u nezgodno vrijeme i nije mogao računati na Gvardiola, Stanišića, 2 Šutala, Smolčića, Sučića...

 

Što se rukometa tiće, nebi se nikada odrekao Duvanjaka (rano smo se u povijesti odrekli gro igrača koji su nam mogli biti korisni), ali da bi ga ograničio na obranu, bi... Francuzima još Karabatić igra, ima svoju ulogu, i odlično je odrađuje...

Edited by futsal_scout
Link to comment
Share on other sites

Slažem se da ne treba Skocicu suditi po ove dvije utakmice, pod njim nisu prije odigrali ni prijateljsku. Biscan je otisao u najgore moguce vrijeme i za ovaj euro je sve bilo krivo, nespremni i neuigrani su otisli tamo. Pored A reprezentativaca su se jos ozljedila dvojica vaznih Sucic i Smolcic, a mi nemamo sirinu da pokrijemo toliko izostanaka. Nisam siguran jesmo li bili najmlađa ekipa na prvenstvu ali sigurno smo tu negdje. U Spanjolaca su svi imali 23,22 godine, a u nas pola moze igrati i iduci euro. Nisam se puno nadao ali steta, mogla je to biti ozbiljna ekipa za OI sa Gvardiolom, Sutalom, Stanisicem i jos 3 A-reprezentativca (ako bi oni bili zainteresirani). Pitanje nogometa na OI je tema za sebe.

Link to comment
Share on other sites

Marinić 9. ako gledamo poredak nacija u C1. Možda će biti dovoljno ako stvari pođu po zlu na Svjetskom, iako bi isto tako europska kvota realno mogla pripasti Italiji u tom slučaju.

 

Bar je ostavio Irsku i Nizozemsku iza sebe...

#banbestmen

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

11.8. počinje veliko SP u jedrenju u Haagu koje se održava svake 4 godine i dijeli se veći dio kvota za Pariz.

Imamo predstavnike u svim disciplinama osim u Nacri17. Francuzi imaju sigurnu kvotu u svim disciplinama.

Ispod je naša flota (u zagradi WS ranking koji ne mora puno značiti):

 

IQFoil (11 kvota): Mratović (45.)

Formula Kite (8): Dolenc (14.)

Laser (16): Stipanović (2.); Jurišić (8.); Gašpić (35.)

49er (10): Fantela/Fantela (29.)

IQFoilW (11): Čargo (7.)

Formula Kite W: Dolenc (61.)

Laser Radial (16): Vorobeva (17.); Lulić (57.); Balas (86.)

49erFX (10): de Micheli Vitturi/de Micheli Vitturi (59.)

470 (8): Samaržija/Scheidl (143.)

 

Finn je izbačen s OI, IQFoil je zamijenio RS:X, 470 je ostao samo kao mix disciplina, a kiteboarding je nova disciplina.

Kvalifikacije za Tokyo su bile dosta loše, imali smo samo 3 posade, očekivati je nešto više uspjeha za Pariz. Loša vijest je što nema nekih novih imena u odnosu na prije 4 godine.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...