website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, dareza said:

Njabolje bi bilo kad bi Milici dali 500. K2 500 je prvog dana, k1 500 je drugog, a k4 je poslednjeg treceg. Milica bi imala milion trka, ali mislim da to ne bi bio nikakav problem za nju, posto bi je eventualna medalja u k2 podigla mnogo. A Nikolini da daju k1 200. Olivera da ide samo u k4. To bi za sve njih bilo najbolje.

 

Ja se nadam da ce cetverac sutra na sk da bude solidan,bar da probaju finale. k4 je na oi na kraju tako da svi mogu bez problema da ucestvuje, a ko zna sta moze da se desi.

eh....kad bi se mi slozili :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

joj to je posebna prica

bili su juce Djeric i Bogicevic u sportskom dnevniku i kazu da imaju sansu. Nisam ja bas siguran u to. Mislim da su nam cetverci najslabija karika.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja mislim da moze za jos neku stotinku da spusti vreme posto vidim da je bio dobar na 100m

Jos neku? za poziv mora da plivala 22.50-22.55,sto nije realno uopste :d A i nece OKS prihvatati to u to budi siguran.

Link to comment
Share on other sites

Bas je bezveze sto je Boltica i Torubarova jedna losa sezona kostala toga da ne idu na OI :( Sada su se vratili u formu u kojoj su bili 2014, ali sada je kasno. Sada me jos vise nervira sto nismo uspeli k4 da imamo,samo zbog njih dvojice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...