website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Майкл said:

 

Vanja nije loš, svakako je bolji od Vlada 'Kazins će vas ubiti' Divca... Ali Boričić bi stvarno bio dobro rešenje. :thumbup:

Gde ti Vanja nije los, jedino ako ga ne gledas fizicki:lol: To ti je tipican Vucicev Bot, koji radi kako mu se kaze

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

sto Nina? ona nije imala nikakve rezultate...samo jedna medalja na Eyofu

 

rekao je da se nada da cemo 2020 imati tim

 

ja se vise bojim da ga Madjarska ne uzme

 

Nini je za jedan poen izmakao Vankuver, ako se dobro sećam...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Майкл said:

 

Nini je za jedan poen izmakao Vankuver, ako se dobro sećam...

aaa to mislis.....ali je bila u Sociju

 

Tamas napreduje lepo svake godine....do 2020 to bi trebalo da bude dobro, a uz njega su i ostali napredovali.........samo ovo je sad bas gorak ukus

Link to comment
Share on other sites

Najbolje bre da zovemo Margit Savović, ima iskustva u vođenju sportskih organizacija, a uz to je bila i ministar. Samo da otkrijemo u kom je rehabilitacionom centru drže i imamo sjajnog predsednika OKS-a, prepunog elana i iskustva. :d 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, NikolaB said:

Uzece ga Madjari tu dileme nema. A bolje nismo ni zasluzili

Ma nece ga uzeti, nemojte da se palite!! Ucestvovace on pod zastavom Srbije na OI u Tokiu sigurno ali mislim da OKS ovo nije trebao da uradi ali gledajmo sada na sportiste koje trenetno imamo na OI;) Isto su tako pricali i za Amelu i Asmira pa nista:yes

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Ma nece ga uzeti, nemojte da se palite!! Ucestvovace on pod zastavom Srbije na OI u Tokiu sigurno ali mislim da OKS ovo nije trebao da uradi ali gledajmo sada na sportiste koje trenetno imamo na OI;) Isto su tako pricali i za Amelu i Asmira pa nista:yes

njih je jedino Turska mogla da uzme....Bosna nema para :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...