website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Майкл said:

Nadam se da Teova povreda nije ozbiljna, ako jeste, to bi bilo to za nas što se muškog turnira tiče... :( On je uz Belog lider ekipe.

Nije ozbiljnija povreda, Nedovic ce na teren za 3-4 dana a za Tea se jos ne zna ali bice i on otprilike spreman za 3-4 dana:yes Ja jos uvek verujem u ovaj tim ali vidim po komentarima na raznim sajtovima da opet pljuju Saleta sto je izgubio od Argentine i sto je pobedio Francusku nije to dobro, da smo kojim slucajem izgubili sve tri od Francuza bilo bi opet isto!!! 

Mislim da je realno ocekivati 2 ili 3 mesto u grupi, Amerikance ne verujem da mozemo da pobedimo ali sve ostale mozemo:fingers:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nije ozbiljnija povreda, Nedovic ce na teren za 3-4 dana a za Tea se jos ne zna ali bice i on otprilike spreman za 3-4 dana:yes Ja jos uvek verujem u ovaj tim ali vidim po komentarima na raznim sajtovima da opet pljuju Saleta sto je izgubio od Argentine i sto je pobedio Francusku nije to dobro, da smo kojim slucajem izgubili sve tri od Francuza bilo bi opet isto!!! 

Mislim da je realno ocekivati 2 ili 3 mesto u grupi, Amerikance ne verujem da mozemo da pobedimo ali sve ostale mozemo:fingers:

kod nas se ljudi loze na pripremne utakmice kao da su zvanicne

 

gde si procitao ovo?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

kod nas se ljudi loze na pripremne utakmice kao da su zvanicne

 

gde si procitao ovo?

http://sport.blic.rs/kosarka/svetska-kosarka/dobri-signali-pred-rio-teo-i-nedovic-pauziraju-samo-nekoliko-dana/xglt7v2 Pa znas valjda koje novine najvise volim:d

Ja mislim da bi francuska repka bila napljuvana u Srbiji zbog ovoliko izgubljenih prijateljskih utakmica!!!:d

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

http://sport.blic.rs/kosarka/svetska-kosarka/dobri-signali-pred-rio-teo-i-nedovic-pauziraju-samo-nekoliko-dana/xglt7v2 Pa znas valjda koje novine najvise volim:d

Ja mislim da bi francuska repka bila napljuvana u Srbiji zbog ovoliko izgubljenih prijateljskih utakmica!!!:d

hvala

 

videces da ce francuzi biti 10x bolji nego sada

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

samo da nasi budu zdravi :fingers:

To je najbitnije, pa sta urade:pope: 

Mislim da Jelena i Zimonjic sada imaju sanse za mix, mislim da Jelena treba da shvati da nema sta da trazi u singlu neka se skoncentrise na dubl sa Aleks i mix ako dobijemo!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

To je najbitnije, pa sta urade:pope: 

Mislim da Jelena i Zimonjic sada imaju sanse za mix, mislim da Jelena treba da shvati da nema sta da trazi u singlu neka se skoncentrise na dubl sa Aleks i mix ako dobijemo!!!

trebalo bi...dosta ih je vec otkazalo

 

ne znam koji renking se racuna za mix

Link to comment
Share on other sites

Kosarkaski savez je tek sad ovo obajvio :(

 

Informacija o povredama Nedovića i Teodosića

- Nemanja Nedović je osetio bol u stopalu, na klupi tokom utakmice sa Francuskom i taj bol i dalje postoji. Urađena je sva neophodna dijagnostika i utvrđeno je da nema preloma i da je uklješteno tkivo u stopalu. Sada se sprovode analgetske terapije, kako bi se što pre rasteretile mekotkivne strukture sa unutrašnje strane stopala – rekao je dr Milan Mirković, lekar reprezentacije Srbije koji se nalazi sa našim košarkašima u Kordobi.
Sledeća informacija o stanju povrede Nemanje Nedovića biće saopštena u narednih dva dana.
Kapiten reprezentacije Miloš Teodosić doživeo je povredu prsta ruke tokom utakmice sa Argentinom. On će u narednih nekoliko sati u Kordobi obaviti neophodna snimanja. Posle dijagnostike, tokom večeri će biti objavljena informacija o prirodi njegove povrede.

 

@Jesse_Pinkman)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...