website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

On 8.11.2016. at 18:26, DaniSRB said:

nijedan politicar nije dobro resenje haha

 

po statutu valjda mora biti sportista koji je ucestvovao na OI

toliko o tome.

 

http://sport.blic.rs/ostali-sportovi/blic-saznaje-odlazu-se-izbori-za-predsednika-olimpijskog-komiteta-srbije/0h09jdg

Link to comment
Share on other sites

Srđan Veckov, srpski trener u beach – volley, imenovan je za selektora ženske reprezentacije Poljske u odbojci na pesku, saopštila je Odbojkaška federacija Poljske. Veckov je potpisao četvorogodišnji ugovor, a na dužnost će stupiti u ponedeljak, 14. novembra. Veckov je bio trener Brite Bite i Karle Borger iz Nemačke (na slici), koje su zauzele 9. mesto na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru.

 

sa sajta OSS-a

mi sad imamo nekog trenera za odbojku na pesku (ove Nemice su osvojile medalju na sp 2013) i ne znamo da ga zadrzimo??? 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DaniSRB said:

namestaju za nekog politicara

Ne bilo kog politicara vec nekog sa clanskom kartom SNS:d Da upropaste ono sto jos nisu skroz unistili:bye: Mozda je i Obradovic u opticaju, on se najvise njusio sa Vucicem a ne znam da li se racuna odlazak na OI kao selektor!! Nadam se da gresim i da ce na kraju biti neko normalan!

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2016 at 10:49, Jesse_Pinkman) said:

Ne bilo kog politicara vec nekog sa clanskom kartom SNS:d Da upropaste ono sto jos nisu skroz unistili:bye: Mozda je i Obradovic u opticaju, on se najvise njusio sa Vucicem a ne znam da li se racuna odlazak na OI kao selektor!! Nadam se da gresim i da ce na kraju biti neko normalan!

:lol:

 

Milica Nikolic je odbranila titulu na EP do 23 godine

Link to comment
Share on other sites

Doslo je do velikog obrta. Davor nastavlja karijeru do Tokija :) Ali ce 2017. pauzirati, tako bar kaze. Ali ce ucestovati i na EP i na SP.

 

Quote

Planirao sam da se oprostim od rvanja nakon Evropskog prvenstva u Novom Sadu u aprilu 2017. Ipak, shvatio sam da nemam šta drugo da radim osim da se borim. U tome sam jako dobar, najbolje se osećam na strunjači dok sam u borbi s protivnikom, i nema razloga da idem u penziju. Tako da, ako me zdravlje posluži, pokušaću da odbranim zlato iz Rija u Tokiju

 

I da, Majdov tek sada nece promeniti kategoriju. A i ja se nadam da nece. Posto je on po mom misljenju stvoren za ovu 90kg.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dareza said:

Doslo je do velikog obrta. Davor nastavlja karijeru do Tokija :) Ali ce 2017. pauzirati, tako bar kaze. Ali ce ucestovati i na EP i na SP.

 

 

I da, Majdov tek sada nece promeniti kategoriju. A i ja se nadam da nece. Posto je on po mom misljenju stvoren za ovu 90kg.

onda ce maksimovic da skida za 59

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, dareza said:

Doslo je do velikog obrta. Davor nastavlja karijeru do Tokija :) Ali ce 2017. pauzirati, tako bar kaze. Ali ce ucestovati i na EP i na SP.

 

 

I da, Majdov tek sada nece promeniti kategoriju. A i ja se nadam da nece. Posto je on po mom misljenju stvoren za ovu 90kg.

Hahah a Mate Nemes se ponadao da ce da nasledi Davora, sada i on mora da trazi drugu kategoriju..:d

Kukolj ne verujem da ce preci u 100, tako da je po meni ovo lose, imamo dva vrhunska borca u kateg do 90 a kateg. do 81 i 100 prazna:( Stefan je u 81 ali nije po meni talenat kao brat!! Od sledece godine bi po meni trebalo da uvode polako Nadezdu, sestre Obradovic i ostale na seniorske turnire!!!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hahah a Mate Nemes se ponadao da ce da nasledi Davora, sada i on mora da trazi drugu kategoriju..:d

Kukolj ne verujem da ce preci u 100, tako da je po meni ovo lose, imamo dva vrhunska borca u kateg do 90 a kateg. do 81 i 100 prazna:( Stefan je u 81 ali nije po meni talenat kao brat!! Od sledece godine bi po meni trebalo da uvode polako Nadezdu, sestre Obradovic i ostale na seniorske turnire!!!

on mora ili da skida...ili da ide u 75.....mozda Viktor predje u 85, on se i onako uvek muci da skida

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...