website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Dejo said:

Ma Marjanovic nece igrati svakako, po komentarima mislim da ga ni ostali igraci ne zele u timu tako da bi to samo narusilo atmosferu;) Sto se mene tice uz oporavljenog Bjelicu i Macvana bice ovo odlicna ekipa

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li narušilo atmosferu, ali bi sigurno bili mnogo jači u reketu ako on dođe. Bilo bi bolje i za Jokić da ostane na 4, da ne mora mjenjati Raduljicu na 5, već da se posveti svojoj poziciji. Inače Jokić je razvalio ovaj turnir i ogromno je pojačanje za našu ekipu. I što na jednom drugom forumu jedan reče, hoću konačno da vidim kako će nam izgledati ekipa uz Bobija, Bjelicu, Jokića, Bogdana, Tea, jer od 2002. godine nismo imali jači sastav..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dejo said:

Ne znam da li narušilo atmosferu, ali bi sigurno bili mnogo jači u reketu ako on dođe. Bilo bi bolje i za Jokić da ostane na 4, da ne mora mjenjati Raduljicu na 5, već da se posveti svojoj poziciji. Inače Jokić je razvalio ovaj turnir i ogromno je pojačanje za našu ekipu. I što na jednom drugom forumu jedan reče, hoću konačno da vidim kako će nam izgledati ekipa uz Bobija, Bjelicu, Jokića, Bogdana, Tea, jer od 2002. godine nismo imali jači sastav..

Brate i ja bih voleo da Marjanovic zaigra, cak je i Danilovic porucio Djordjevicu da spusti loptu ali mislim da od toga nema nista!!! Jokic je po meni ono sto je falilo ovom timu na EP a uz Marjanovica mislim da bi mogli da pariramo cak i Amerikancima;)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Brate i ja bih voleo da Marjanovic zaigra, cak je i Danilovic porucio Djordjevicu da spusti loptu ali mislim da od toga nema nista!!! Jokic je po meni ono sto je falilo ovom timu na EP a uz Marjanovica mislim da bi mogli da pariramo cak i Amerikancima;)

Ne preteruj sad :d Amerikancima niko ne moze da parira osim Spanije :d

Link to comment
Share on other sites

Boris ima sanse za OI? :yikes:

 

Za obe discipline koje će plivati na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru, Vuk Stojanović je izborio B normu, pa je tek mesec dana pre početka takmičenja saznao da će biti u timu Srbije. Stojanoviću je A norma na 50 metara slobodno izmakla za 54 stotinke, a na dvostruko dužoj deonici za nešto manje od jedne i po sekunde. Igre u Riju biće prve u njegovoj karijeri, pošto je bez mesta u Londonu 2012. godine ostao za šest stotinki.

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Na sajtu pise da ce plivati 2 discipline, ne znam koliko je to tacno:d Da li Anja ima sanse da dobije B normu za 200 mesovito a Katarina za 400 slobodno?:mumble:

one posto imaju A normu mogui da plivaju sta hoce a da imaju B normu (obe imaju za te discipline)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...