website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Kada bih se ja pitao to bi izgledalo ovako: za mix posto jelena i zimonjic imaju male sanse stavio bih novaka i anu, jelena u zenskom dublu sa aleks a za muski dubl troicki i lajovic a drugi zimonjic i janko ako se racuna zasticeni ranking a po pravilima kval za OI trebalo bi da se racuna, mada ne pitamo se ni mi ni savez nego teniseri, tako sta oni odluce to ce biti...:d

Link to comment
Share on other sites

Quote

NOVI SAD, 6. jun (SSS) – Zorana Arunović je osvojila zlatnu medalju u gađanju pištoljem, poslednjoj disciplini finalnog  turnira Kupa Srbije malokalibarskim oružjem u Novom Sadu. MK pištolj (30 metaka precizna + 30 brza paljba), seniorke i juniorke, konačan plasman: 1. Zorana Arunović (Crvena zvezda), 2. Danica Rašeta (Zemun Centar), 3. Jasna Šekarić (Crvena zvezda), 4. Jasmina Milovanović (Smederevo), 5. Aleksandra Ristović (Zvezdara)

http://www.serbianshooting.rs/

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Kada bih se ja pitao to bi izgledalo ovako: za mix posto jelena i zimonjic imaju male sanse stavio bih novaka i anu, jelena u zenskom dublu sa aleks a za muski dubl troicki i lajovic a drugi zimonjic i janko ako se racuna zasticeni ranking a po pravilima kval za OI trebalo bi da se racuna, mada ne pitamo se ni mi ni savez nego teniseri, tako sta oni odluce to ce biti...:d

 

Nemaju nikakve šanse Jelena i Ziki. :lol:  I koliko znam PR/SR se ne računa za OI. Što se tiče ženskog dubla, svakako da će prvo Ani i Jeleni biti ponuđeno da igraju od strane ITF-a. :rofl: A ako odbiju, moraćemo čekati kako će druge reprezentacije sastavljati svoje timove.

 

ETA: Ups, izgleda da su se pravila promenila, nisam obratio pažnju. :d  Računa se PR.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Майкл said:

 

Nemaju nikakve šanse Jelena i Ziki. :lol:  I koliko znam PR/SR se ne računa za OI. Što se tiče ženskog dubla, svakako da će prvo Ani i Jeleni biti ponuđeno da igraju od strane ITF-a. :rofl: A ako odbiju, moraćemo čekati kako će druge reprezentacije sastavljati svoje timove.

 

ETA: Ups, izgleda da su se pravila promenila, nisam obratio pažnju. :d  Računa se PR.

The Olympic Games in Rio is another event that Del Potro has his eyes on. He has confirmed that he will try to enter the event using his protected ranking.

“It’s a big hope. I have the experience of London 2012,” the 27-year-old said about playing at the Rio Olympics.
“When you have a protected ranking, you can use it in 9 tournaments. Due to this I’m choosing the tournaments to use them and I am going to see if I can get one for Rio.

Jedva sam nasao ovo, znaci imaju pravo da upotrebe na 9 turnira:d Jelena i Ana hahahahahahahhah, mislim da bi i Novaku vise odg da igra mix  i to sa Anom, ne verujem da bi igrao sa Jelenom a Jelena i Aleks su po meni bolja komb od Ane i Aleks:d

Link to comment
Share on other sites

Janko moze da igra na OI. Ali nesto bas i nisam siguran da hoce. Mozda samo dubl neki sa Vicom.

 

Mislim da su sanse da Novak igra u misku manje od 10%. I ako bude igrao to ce biti samo sa Anom. Ali nece igrati. Ja bih mnogo voleo da Jeca i Ana igraju dubl <3 Ali sanse za to su 0,000000001% :d

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, dareza said:

Janko moze da igra na OI. Ali nesto bas i nisam siguran da hoce. Mozda samo dubl neki sa Vicom.

 

Mislim da su sanse da Novak igra u misku manje od 10%. I ako bude igrao to ce biti samo sa Anom. Ali nece igrati. Ja bih mnogo voleo da Jeca i Ana igraju dubl <3 Ali sanse za to su 0,000000001% :d

Igrace Janko ako bude mogao 100%, to je najavio i prosle godine a verujem da su mu ovo i poslednje OI, ja imam osecaj da se Ana i Jelena bas i ne podnose tako da je to nemoguce, pre ce Karadzic da ode iz FSS nego one da igraju zajedno!!!:lol: Ne znam kako Nole ne shvata da mu je bolje da igra miks:wacko:

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, dareza said:

Samo bez svadje na temi zbog rezultata. Ja samo moram da kazem da ce biti napeto sada. Uopste se ne bih iznenadio da se igra i peta utakmica.

Neće biti pete utakmice iz prostog razloga što Zvezdi ne može da se ponovi ovako slaba utakmica, a i ova ekipa je navikla da titule uzima pred gostujućim navijačima..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...