website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

kecmanovic dobio prvi set i ima brejk u drugom protiv klizana

 

krajinoviceva povreda je dosta teska, ima plantar fasciatis, kao teo sto je imao tj jos uvek ima, jako su nezahvalne prognoze za takvu povredu, nije trenirao 7 nedelja, moguce je da ne ucestvuje na rg ili da ucestvuje samo reda radi da proba da uzme neki bod

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Майкл said:

Inače, kod momaka vredi pomenuti Međedovića :d Kod devojaka solidnu budućnost pored Olge imaju Dajana Radanović i Nina Stojanović, u dublu, ako mu se posveti...

Kod devojaka imamo onu ruskinju sto sam spominjao Darija ja mislim i Fatmu Idrizovic, obe su solidne i imaju par turnira osvojenih!! 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Kod devojaka imamo onu ruskinju sto sam spominjao Darija ja mislim i Fatmu Idrizovic, obe su solidne i imaju par turnira osvojenih!! 

 

Ne znam za njih, ali nije to ništa ozbiljno još uvek, Tennis Europa je jedno, treba izaći prvo na juniorski tur, pa onda seniorski. Hamad je već među 400 na U18 listi, a ima samo 14 godina

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Майкл said:

 

Ne znam za njih, ali nije to ništa ozbiljno još uvek, Tennis Europa je jedno, treba izaći prvo na juniorski tur, pa onda seniorski. Hamad je već među 400 na U18 listi, a ima samo 14 godina

Znam sve, ja mislim da je cak i najmladji u top 400!! Ove dve nisu lose na turnirima ali sto ti kazes tek kada krenu sa juniorskim moze da se kaze nesto!!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nenad said:

kecmanovic dobio prvi set i ima brejk u drugom protiv klizana

 

krajinoviceva povreda je dosta teska, ima plantar fasciatis, kao teo sto je imao tj jos uvek ima, jako su nezahvalne prognoze za takvu povredu, nije trenirao 7 nedelja, moguce je da ne ucestvuje na rg ili da ucestvuje samo reda radi da proba da uzme neki bod

 

Filipa celu karijeru bukvalno jebu povrede, prvo je to bilo rame (ako me sećanje služi), a sada stopalo. Prosto je tužno gledati kako se iznova i iznova prekida karijera nekoga ko je toliko talentovan :cry: 

 

Re: Kecmanović, posledica neiskustva, nisam gledao meč, ali verovatno da je planuo nakon izgubljenog drugog seta.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DaniSRB said:

ajde u zenskom, ali ovi u muskom nisu  nista posebno, GS nisu osvojili vise od 10 godina

Cisto po rankingu,Amerika ima 14 djevojaka i 9 momaka u top 100. Mi imamo 4 momka i 1 djevojku. Po tome mislim da su uz Spance najbolji na turu. 

Nazalost,zbog ovih i onih razloga pobjeda na GS je danas nevjerovatno teska. Kod muskaraca pogotovo. Tako da se vise taj kriterijum i ne moze uzimati kao dovoljan za proglasavanje nacije uspjesnom. Par imena dominira i to je to. Kod zena je lakse jer su sve toliko lose da pobjedjuje trenutno najmanje losa. Ja bih bio zadovoljan kad bismo imali par njij u top 50 i da se makar na GS i mastersima mogu boriti za recimo top 16 ili top 8. A ko danas to moze? Novak ponekad,Filip ako je zdrav i to je to. Vidjecemo kasnije ali zaista se ne moze nista ocekivati u buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...