website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

14 minutes ago, dareza said:

Licno mislim da Zagorac moraarrow-10x10.png biti na spisku. Igracina.

 

Biće na nekom širem spisku sigurno, možda i na užem, ali mislim da će Sale dati prednost igračima koji su već prošli ciklus tipa Kalinić ili Simonović mada sa moje tačke gledišta nema sumnje da bih pre gledao Zagorca. Ali takođe ajde da ne preteramo posle jedne odlične partije, treba još malo sačekati i iako sam siguran da će da ide ka boljem, nemoj baš da preterujemo odmah.

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

 

Hahahahah nikada:p Mislim da Cedevita ne moze da se nosi sa punim PIONIROM:cool:

 

Dobila je Cedevita već u Pioniru ove sezone :) Ali šalu na stranu jeste Zvezda favorit mada mislim da nije toliki favorit koliko se misli. Ima Cedevita dobru ekipu samo što nemaju domaći teren i što je njima u stvari odmoglo ovo što igraju TOP 16.

Link to comment
Share on other sites

Inače nadam se da se sećate kako sam pisao na onom još forumu kako će FIBA opet da izduva od ULEB-a. Čak sam mislim i previše šansi davao FIBA-i nego što zaslužuje. Kakav je to joke od organizacije, nije istina :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

 

Dobila je Cedevita već u Pioniru ove sezone :) Ali šalu na stranu jeste Zvezda favorit mada mislim da nije toliki favorit koliko se misli. Ima Cedevita dobru ekipu samo što nemaju domaći teren i što je njima u stvari odmoglo ovo što igraju TOP 16.

 

Jeste ali ovo je ipak play off, Cedevita ima dobru ekipu ali su bas lose igrali u Top16, mislim da ce biti takodje veliko iznenadjenje ako Zvezda izgubi:d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...