website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Майкл said:

 

U stvari, podloga koja će biti u Riju odgovora i Ani i Jeleni (decoturf srednje brzine, koliko sam čuo), ukoliko im bude nedelja, a znajući u kakvom je stanju WTA, može biti svašta.

sve i da udju u mec za bronzu npr one bi izgubile :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

U stvari, podloga koja će biti u Riju odgovora i Ani i Jeleni (decoturf srednje brzine, koliko sam čuo), ukoliko im bude nedelja, a znajući u kakvom je stanju WTA, može biti svašta.

 

Ja ću lično biti iznenađen ako obe prođu prvo kolo tamo..

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

 

Samo Đoković može tamo nešto da uradi, ostali su turisti.

Nikad se ne zna za tenis. Tu lagano sve moze da se promeni za 5 meseci. Seti se samo Ane koja je ocajna bila 2013,a onda skoro pa savrsena 2014. Ili npr polufinale RG totalno neocekivano, Ja za tenis nikad necu prognozirati rezultat. Ko je ocekivao da ce Nole ostati bez medalje u Londonu?

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

na pocetku kvalifkacija sam rekao da ce zlato uzeti Serena,a srebro Simona. Sad mislim da Simona nece biti ni blizu medalje.A prosle je nekoliko meseci :lol:

ja mislim da ce neko tipa Vinci osvojiti medalju

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

na pocetku kvalifkacija sam rekao da ce zlato uzeti Serena,a srebro Simona. Sad mislim da Simona nece biti ni blizu medalje.A prosle je nekoliko meseci :lol:

 

Jedino za Serenu tvrdim da ce uzeti medalju, ostale dve moze da osvoji bilo koja teniserka koja bude igrala singl:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...