website statistics
Jump to content

Јесен и зима 2023/24. Road to Paris 2024


Майкл
 Share

Recommended Posts

Слабо сам испратио Загреб, одгледао само Комарова прве 3 борбе, и Алијев пораз. Комаров одличан, Белоруса добио много лакше него што сам очекивао. Против Алирзајева је радио два последња финала првенства Русије (1-1). На последњем је био сличан резултатски ток меча као у Загребу, само што је овог пута Алирзајев рутински одбранио предност.

 

Вељко Ћук 61. у Паризу (Светски куп).

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ela Maric ide na OI kval, sta se desilo sa Nadicom:mumble:

Kod muskaraca jos se ne zna, verovatno Stefan plus jos neko random

Nekako sam se nadao Tijani ali je ocigledno skroz van forme. Nadica je i meni nekako konkurentnija od Ele.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ChandlerMne said:

Nekako sam se nadao Tijani ali je ocigledno skroz van forme. Nadica je i meni nekako konkurentnija od Ele.

 

Mozda je neka povreda jer ne verujem da bi odustala tako lako, Ela je odlicna ali nekako ne znam da li je psihicki spremna za kval.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mozda je neka povreda jer ne verujem da bi odustala tako lako, Ela je odlicna ali nekako ne znam da li je psihicki spremna za kval.

17 godina ima, moguce je sve. I da osvoji i da izgubi odmah. Ima talenat, valjda ce joj skinuti pritisak da postigne rezultat, onda bi mogla daleko da dogura.

Zao mi je Tijane, uzastopne medalje u tekvondou nisu ceste, a ona je bila briljantna. Nekako tuzan kraj za nju, sumnjam da ce nastaviti do LAa. 

Stefan je siguran, a drugo mjesto ce biti tesko izabrati. Tu je onaj naturalizovani Rus, mislim da je on najblizi. 

Nikada nisu obrazlozili zasto su se odrekli Mehdija.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Бунчић 5. у Одивеласу, што би требало да га врати у "зелено" на ОРЛ. Иначе, један од његових најбољих наступа. По мени је и неправедно испао у 1/4, мада је, како ми је објашњено, све било по правилима. Ја баш и не видим суштинску разлику између онога што је урадио Монгол и онога што се суди као "медвеђи загрљај". Али испало је добро, у репесажу је победио Ан Ба-ула, што му је један од највећих скалпова у каријери.

 

Андреа 7. Солидан наступ обзиром на околности (коментатор је у преносу рекао да се јутрос није осећала добро), али ово није резултат по који је дошла. Њој је овде требала медаља.

Link to comment
Share on other sites

 
 

Teško je bilo šta očekivati što se plivanja tiče. Verovatno jedino Anja i Andrej imaju neku šansu za polufinala, eventualno Nina. Ostalima će to biti nemoguća misija. Biće zanimljivo videti šta muška  štafeta može da uradi ovaj put.

 

Bili bi super kada bi bar neko uspeo da ispliva olimpijsku normu. Mada će nam najbolja prilika za to biti na EP u junu, koje bi trebalo biti u Beogradu (ako nisu promenili odluku).

 

Imamo i dva takmičara u skokovima u vodu,dva dečaka od 15 i 18 godina. Stariji je osvojio dve bronze na EI prošle godine

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...