website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

https://www.google.com/amp/s/predragpopovic.wordpress.com/2017/01/22/zlatibor-loncar-doktor-za-smrt-korupciju-i-vucica/amp/

Deo Loncarove biografije koja je odavno poznata, cisto da shvatis da se ova izjava ocekuje od njega!

 

Ovo je na nivou Tabloida i priča gostiju Milomira Marića u 'Golom životu', izvor mafijaškr izjave hahahhahaha :d

 

No, nebitno, ova izjava je vredna ostavke... Ispade Babić najpošteniji lik...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Майкл said:

 

Ovo je na nivou Tabloida i priča gostiju Milomira Marića u 'Golom životu', izvor mafijaškr izjave hahahhahaha :d

 

No, nebitno, ova izjava je vredna ostavke... Ispade Babić najpošteniji lik...

Ovo se zna odavno,ovo je "Krik" prvi otkrio ali postavio sam prvo sto mi je izaslo na Google, da mu nije bilo zemunskog klana mahao bi on zastavicom na vucicevom mitingu za sendvic;)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dareza said:

Tepic mora da dobije zabranu neku on odavno nije za ovaj sport levo smetalo :lol:

Pa ne razumem pored Lucica ti odaberes Tepica:lol: Ali mislim da ako Izrael i Gruzija izgube sada onda smo vec obezbedili SP, posto protiv Gruzije imamo 2 pobede ako se gleda medjusobni skor

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa ne razumem pored Lucica ti odaberes Tepica:lol: Ali mislim da ako Izrael i Gruzija izgube sada onda smo vec obezbedili SP, posto protiv Gruzije imamo 2 pobede ako se gleda medjusobni skor

 

E ja ne bih voleo da Izrael izgubi sad. Dosta se ovaj nas tim provlacio kroz ove kvalfiikacije. Sad ce lepo da igraju sa njima mec za SP pa da vidimo. Nemaju vise prava na popravni. Najbitni mec ikada

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

 

E ja ne bih voleo da Izrael izgubi sad. Dosta se ovaj nas tim provlacio kroz ove kvalfiikacije. Sad ce lepo da igraju sa njima mec za SP pa da vidimo. Nemaju vise prava na popravni. Najbitni mec ikada

Ne znam sta da kazem, dobro je sto cemo imati najverovatnije pomoc Micica i Milutinova ali ovo je haoticno, sem Teodosica i Milosavljevica niko nije ni igrao, od ovih niko ni ne zasluzuje da bude u reprezentaciji

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dareza said:

 

E ja ne bih voleo da Izrael izgubi sad. Dosta se ovaj nas tim provlacio kroz ove kvalfiikacije. Sad ce lepo da igraju sa njima mec za SP pa da vidimo. Nemaju vise prava na popravni. Najbitni mec ikada

 

Mi mozemo na SP i ako izgubimo do Izraela. Dovoljno je da samo Gruzija dobije Estoniju i onda bi se napravio krug od tri tima i mi bi imali najvecu kos razliku haha. Pa ne, nas tim je imao mnogo vise srece nego pameti:facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...